A

Hemoroizi
Intrebare postata de joker1990 cu 14 ani in urma

Cand fac treaba mare imi curge sange
ce ar trebui sa fac?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (77)

elena (acum 14 ani)

Sa combati constipatia, daca ai probleme cu tranzitul intestinal, prin alimentatie adecvata. Sa mergi la doctor, poate ai hemoroizi sau fisuri anale.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

enigel27 (acum 14 ani)

daca ai probleme cu constipatia bea lichide multe , si ia ti de la farmacie hemorozon supozitoare sunt f bune pt hemoroizi .iar daca nu iti trece mergi la un medic

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gbi (acum 14 ani)

buna si eu am aceiasi problema,dnv va-ti vindecat? ati urmat vreun medicament? q stima

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

joker1990 (acum 14 ani)

acuma astept sa vad ...am mai patit asa in urma ku o luna sh am luat de la farmacie niste pastile sh mi`a fost trecut ..sh aku de 2 zile iar

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ana (acum 14 ani)

Eu am avut o broblema nu am putut sa fac treaba mare si ma-m fortat iar adoua zi cand am mers la toaleta am facut treaba mare cu sange ce ar insemna asta ce medicament sa folosesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Anonim (acum 10 ani)

Cind v-ati fortat in timpul treabei mare. Dkn aceasta cauza pot aparea hemoroizii.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cornel (acum 13 ani)

si mie imi curge cateodata sange cand fac treaba mare. am observat ca daca mananc ciorbe nu am nici o problema,dar daca renunt la ele apare acest deranj... imi puteti spune daca ati folosit vre-un medicament

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

daniel87 (acum 13 ani)

sunt f ingrijorat.de cateva zile am observat ca am sangerari cand fac treaba mare si de aseara f mari.oare de ce?cred ca mananc cat de cat sanatos.cred ca a inceput sa am dupa o noapte de betie si de tutun excesiv

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

daniel87 (acum 13 ani)

vreau un raspuns va rog mult.caut si nu gasesc nimic concret.ulcer? :(.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

dand"y (acum 12 ani)

ulcer in niki un caz nu este,incearca cu hemorzon asa iti trece sau mananca multe ciorbe,nu mai manca uscaturi,mancare piperata.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gamalie monica (acum 13 ani)

mam operat de apenticita acum un an de atunci ma constip foarte tare mam fortat pina am iesit cu singe de am umplut toaleta la fiecare scaun am dureri pe fund si dureri de burta ameteli si stari de voma ati putea sami spuneti ce ar putea fi astept raspuns

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mihaela (acum 9 ani)

si eu am aceeasi problema eu am fost la un medic si amratamentele si mam vindecat urmat t

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mihaela (acum 9 ani)

si eu am aceeasi problema eu am fost la un medic si amratamentele si mam vindecat urmat t

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

madalina (acum 13 ani)

sunt la ciclu si akm o saptamana mi-a venit dekt o zi si urmatoarea zi m-am bagat in piscina si dupa a doua zi dupa ce m-am bagat in piscinami-a venit ciclul dar imi curge ffffffff mult???mama spune ca am racit?...nu stiu de la ce este si imi mai curge sange dar putin si din fund si ma doare burta ffff des

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

doina (acum 13 ani)

eu am fost acum trei zile pe ciclu, am terminat si a anceput sa-mi curga din fund dar amestecat cu ...caca

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ivica (acum 10 ani)

Voi dati raspunsuri la misto..:))oamenii se caca sange si voi va bateti joc.rusine!:))

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

patricia (acum 13 ani)

buna eu de vreo 4 zile fac treaba mare cu sanga dar nu ma doar dar atunci cand ma sterg la fund am doar sange pe hardie nu si treaba mare ??de la ce ar putea fii...rasp rapid nu mai pott ..

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

romika (acum 13 ani)

si eu am aceeasi problema ca si patricia. Ne poate da cnva un rasp?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ANONIMAT (acum 13 ani)

SI EU :(( LAFEL CA PATRICIA SI ROMIKA :(( dar faza e ca eu sunt baiat X(

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Alex (acum 11 ani)

si eu am al fel..m-am fortat astazi la baie putin si a iesit cu sange..de se inrosise apa in wc..lichide beau dar mananc nesanatos..adica putin si nu prea mult
stau foarte mult la pc si la volan pe scaun in ultimuu 3-4 ani dar de vreo 2-3 luni am asa ceva adica am avut de vreo 5-6 ori dar astazi a curs foarte mult..

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pag 1 din 4