Clinica stomatologica Velvet

Estetica dentara
Intrebare postata de Csara cu 13 ani in urma

Am participat la concursul la care se poate castiga tratament stomatologic si albire de dinti. Sper sa fiu printre castigatori, de mult timp imi doream sa vad cum este in clinica Velvet. O cunostinta a fost acolo si a zis ca n-a vazut nicaieri la noi asa tehnologie, de la instrumente de lucru pana la radiografii dentare digitale. Pe mine ma streseaza modul de sterilizare al instrumentelor din cabinetele stomatologice, dar am inteles ca aici n-ar fi cazul sa imi fac griji.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (15)

Delia (acum 13 ani)

Buna,

Unde e concursul?
M-as baga si eu..trebuie sa fiu neaparat din Bucuresti sau nu conteaza?

mersi

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Csara (acum 13 ani)

//sfatulmedicului.ro/evaluarea-starii-dentare
la adresa asta
M-am uitat pe siteul clinicii si au sedii in Bucuresti si Timisoara. Probabil se iau in calcul ambele variante si poti alege sediul care este mai aproape de zona in care locuiesti....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gigi (acum 13 ani)

super tare am facut sondajul astept sa ma sune..
am auzit ca sunt buni astia pe stoma ...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Isabela (acum 13 ani)

Maica ce de premii. Ati vazut???!!!!?!??!?!?!?!
* un Voucher transmisibil de 1000 de euro pentru tratamente stomatologice
* 30 de albiri profesionale cu laser in valoare de 1900 lei fiecare
* 100 de detartraje si periaje profesionale cu ultrasunete in valoare de 150 lei fiecare

Si in plus, toti participantii vor beneficia de o consultatie stomatologica gratuita.

Multumim SfatulMedicului.ro pentru consurs... si cel mai ghinionist om are o sansa de castig:)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Sheila (acum 13 ani)

Ce imi place f mult la aceasta clinica...se respecta programarile. Multi nu avem timp de pierdut si e importat sa nu depasesti timpul alocat pentru anumite activitati.
Am fost incantata de modul in care medicii se poarta cu pacientii, de sfaturile pe care le dau, de aparatura nu mai zic, nu cred ca mai gasesti in Bucuresti asa dotari.
Preturile nu sunt diferite fata de alte clinici dar aici sti ca esti bine primit.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ina (acum 13 ani)

nici eu nu suport sa stau cu orele la stomatolog chiar daca am programare, mai vine o cunostinta o urgenta si asa am ajuns sa stau intr-o zi 2 ore si ceva.
Saptamana trecuta am fost si eu la Velvet, mi-a recomandat o prietena am fost incantata nu am asteptat, sper ca asa va fi si la vizitele urmatoare.
Doctorul f dragut, ca preturi poate putin mai scump dar merita

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Mariinsky (acum 13 ani)

Buna fetelor

Intr-adevar este impresionant acest concurs.

Voi participa si eu... nu de alta dar tare chiar am nevoie de un implant.

succesuri si voua:P

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

oana09 (acum 13 ani)

a mai fost cineva pe la clinica velvet ce pareri aveti de bine de rau.
Sunt in cautarea unui medic stomatolog si inca nu m-am hotarat.
Am citit parerea celor doua fete dar as vrea mai multe:D

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Marius (acum 13 ani)

Buna,.

Sa inteleg ca daca completam chestionarul ala ne suna ei sa mergem la consultatie? nu e nici o extragere pt ea?

Ms

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

oli (acum 13 ani)

"Toti participantii vor beneficia de o consultatie stomatologica gratuita"

dap toti vor primi o consultatie gratuita

uite aici

//sfatulmedicului.ro/evaluarea-starii-dentare

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Mariinsky (acum 13 ani)

Buna dimineata fetelor,

Aveti idee castigatorii vor fi extrasi la finalul campaniei? adica peste 3 luni:(... mi se lungesc urechile pana atunci.
Ar fi super daca cel putin consultatiile ar fi acordate saptamanal...

O zi frumoasa va doresc:)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

oli (acum 13 ani)

deja au inceput sa sune participantii la sondaj ..
asa ca nu ai sanse de lungit urechi :)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Jamillutza (acum 13 ani)

wow cate albiri sunt premiu..mi-ar placea si mie una..ca tot am dintii galben desi nu beau cola,nu fumez mai mananc din cand in cand :D
dar care o fi procedeul de albire?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Jamillutza (acum 13 ani)

auzisem la un moment dat de o "sigilare" a dintilor adica li se aplica un fel de strat de lac care ii protejeaza..si par si mai albi :)

in asteptarea rezultatelor la concurs..v-as intreba voi cum procedati sa va albiti dintii acasa :)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

danyel (acum 12 ani)

Mie mi se pare ca au management bun si preturi foarte mari .
In privinta aparaturii nu cred ca lucrurile stau chiar asa de bine precum se crede .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: