E posibil sa fi avut epilepsie?!

Epilepsie
Intrebare postata de esos cu 12 ani in urma

Daca se mai intampla sa urinez pe mine la betie inseamna ca am epilepsie?!de aproximativ un an si ceva nu mai am aceste probleme, in 2011 am facut de maxim 7-8 ori pe mine, dar inainte faceam mult mai des.e semn ca m-am vindecat?!la un moment dat faceam la fiecare 2 betii, uneori si de 3 ori pe zi ca ma imbatam de 5-6 ori zilnic. nu este o gluma p***a ceea ce am scris, este o trista realitate pe care as dori-o trecut. acum iau mult xanax si de asta m-am mai linistit, sau poate de la xanax nu mai urinez atat de des pe mine la betie?!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

Lori (acum 12 ani)

gluma nu e p***a,dar ar fi trebuit sa iti dai seama care este cauza acestor urinari.mai si spui ca la betie.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

esos (acum 12 ani)

deci datorita xanaxului nu mai fac pe mine cnd ma imbat?!am redus consumul de tarii, beau mai mult bere

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Da (acum 12 ani)

Te pisi pe tine pt ca bei ca bowl si nu mai ai control asupra simturilor. Am o curiozitate: Esti insurat? Dormi langa nevasta/iubita cand faci pe tine? Cred ca acest lucru ii mareste dragostea, nu?
Ai copii? Daca ai, stiu ca tati face pipi in pat, in pantaloni? Cred ca le creste respectul fata de tine.
Nu mai bea omule, asta-i solutia. Xanaxul este pt nevroze si creaza dependnta.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

esos (acum 12 ani)

Nu sunt casatorit, as dori sa va intreb urmatoarele si
vreausa aflu o părere pertinentă despre urmatoarea situatiune
tin un regim alimentar in care este interzis alcool. daca voi lua alcool prin intermediul unui tampon imbibat in alcool si introdus in anus, acest fapt va avea repercusiuni asupra dietei mele?! sau asupra mea in general?!
care ar fi cantitatea maxima de tampoane introduse?daca ung zona anala cu vaselina, vaselina va impiedica absortia alcoolului de catre anus?!
inca ceva: eu iau des pastile ca sa dorm. are ceva daca am luat si alcool pe cale anala?!se combina in mod necorespunzator?! As mai urina pe mine atunci?!deoarece nu as avea prea mare cantitate de lichide in corp, nu as bea zeci de beri ca inainte, ci doar un tampon imbibat, pe cale anală.Ficatul ar avea de suferit cum sufera acum?
va ros sa imi spuneti ce sa fac, ca sa stiu cum sa procedez.
va multumesc anticipat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

esos (acum 11 ani)

Salutare naţiune!
care vrea să vină într- un sejur pe Litoral?! Promit să dormim în paturi separate, ca să nu se întâmple diluviul, sau dacă iau cameră cu pat matrimonial voi purta pamperşi. Aştept răspuns din partea doamnelor şi domnişoarelor care vor să trăiască o experienţă de neuitat, marca Leaving Las Vegas.
O zi bună

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: