Daca nu va ejacula in interior cam cate sanse de a ramane insarcinata sunt:|?

Educatia sexuala
Intrebare postata de 3my cu 13 ani in urma

Daca nu va ejacula in interior cam cate sanse de a ramane insarcinata sunt:|?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (26)

Adrienne (acum 13 ani)

DESTULE !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mandyc93 (acum 13 ani)

vb ei..destul..deci ai raman gestanta...e trist..Pun pariu k nai mai mult d 15 ani,nu?teaa vrajit,si apoi tea umplut:D ..asta e.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Iuli (acum 13 ani)

Multe. Folositi prezervative.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cristina0606 (acum 13 ani)

ce va place sa necajiti oameni,nu cred ca sut asa mari sansele,daca ai o relatie stabila poti sa optezi si pt varianta eu nu am ramas inca si fac asta de 3 ani,dar si daca as ramane nu ar fi o problema,pt imi doresc un copil

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

3my (acum 13 ani)

multumesc pt incurajare si sustinere

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

madi (acum 13 ani)

stai calma fata....eu fac asta de 2 ani si nu s-a intamplat nimic..daca nu esti sigura poti face un test sau sa vb cu un ginecolog el iti va spune exact cum sta treaba...iar pt misu mai usor cu tupeul asta k sperii fata....n-ai de unde sa sti ce relatie au ei ....tu vezi-ti de treaba ta dak nu sti sa raspunzi frumos....ea a intrebat frumos

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

3my (acum 13 ani)

mersi frumos madi:)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ina (acum 13 ani)

Se pare ca postarile lui misu au fost sterse.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

misu (acum 13 ani)

Si ce daca,as putea foarte bine sa raspund,doar suntem in democratie,ha ce mai democratie,dar nu mai vreau,nu-mi place ca nu au si emoticoane,doamne ce-as mai rade de unele proaste,asta e,sa fiti sanatoase ca belelele curg.PA.daca vreti sa ma intrebati ceva,va raspund tot pe''aci.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

noemi (acum 10 ani)

mai jos

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Cips (acum 9 ani)

Sa sti ca dreptul la cuvant (asa democratie cum zici tu) nu inseamna ca ai voie sa zici ORICE! Inseamnca ca ai VOIE sa spui orice doar DACA nu insulti/ameninti sau prejudiciezi pe altcineva. Nu mai faceti astfel de confuzii.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Mellisa (acum 13 ani)

Problema e ca in INTERIOR se petrece tot.ca doar nu ai sa ramai insarcinata daca sperma ajunge pe burta.Ai sa fim seriosi.Cati ani ai totusi?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alina (acum 12 ani)

asa da raspuns :))) pe misu asta decat sa-l intrebi mai bine te lipsesti!daca ar fi totzi ca tine ,nush unde s-ar ajunge

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mina (acum 10 ani)

da se poate eu am ramas

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dr Glock (acum 9 ani)

Multe! Daca iti ejaculeaza pe sani iar sunt 90 % sanse sa ramai!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

maria (acum 9 ani)

Mie mi a ejaculat pe burta..exista sanse sa raman ????

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Anda (acum 8 ani)

Mai documenteaza.te :)))) Cum sa ramai daca a ejaculat pe burta....?! :)) Fetita lasa jocurile astea :)) ....se vede inca , ca esti micuta.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ely (acum 9 ani)

Am calendarul menstrual. Și practic în ziua în care a avut loc ovulatia luna trecuta am făcut sex neprotejat. Dar! Nu a ejaculat în vagin. Iar luna asta luându-mă după calendarul acesta care iti calculează automat următoarea menstruatie mi-a întârziat 5zile. E posibil sa fiu însărcinată?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cris (acum 9 ani)

Buna,am si eu o întrebare ,pot rămâne însărcinată daca am facut.o pe ciclu in a 3 si a 4 zi si a ejacuat in vagin? Mentionez ca ciclu meu nu este regulat . Si am facuto in a 16 zi iar de 3 ori intr.o zi ,dar nu a ejacuat in vagin , ar fi sanse sa rămân însărcinată? Multumesc !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

v23 (acum 8 ani)

fac sex neprotejat de aproape un an ,dar nu a ejaculat in mine niciodata si acuma mi=a intarziat ciclu vreo 8 zile pana acuma .parca si sanii sau modificat......

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Advertisement Advertisement
Pag 1 din 2