Vergeturi

Diverse
Intrebare postata de Nicoleta04 cu 12 ani in urma

Buna ziua.am 20 de ani si vara trecuta m-am ingrasat brusc si am luat in greutate 10 kg si cu kg au aparut si vergeturile.nu stiu cum sa scap de ele sau macar sa diminuez aspectul.este vreun remedui naturist?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

GuestUser (acum 12 ani)

Cele mai bune rezultate , printre clientele noastre ,le-am avut cu Vergisal de la Favisan sau cu Ulei de Magneziu care trataeaza atat vergeturile cat si varicele.Multa sanatate !
*** - Magazin online naturist

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

farmaciastejara (acum 8 ani)

Specific Maternite pentru prevenirea vergeturilor pe perioada sarcinii ajuta in prevenirea aparitiei de noi vergeturi si le atenueaza pe cele instalate. Datorita concentratiei sale de ulei de sofranel si vitamina E, Elancyl Specific Maternite hidrateaza, hraneste si da elasticitate pielii. Online in ***

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

sebi (acum 12 ani)

exista da! nu mai manca si ia niste pastile pe baza de amfetamine sa slabesti repede !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Nicoleta04 (acum 12 ani)

pai nu mananc in exces.mananc normal si nu seara.k doar n-o sa ma infometez si cand o sa mananc normal sa ma fac cat balena,iar pastilele nu cred k sunt cea mai buna solutie si in nici-un caz nu scap de vergeturi cu ele.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: