Targ de joburi medicale in strainatate

Diverse
Intrebare postata de cu 14 ani in urma

Targ de joburi in strainatate pentru cadrele medicale - cel mai mare eveniment de recrutare din domeniul medical si farmaceutic si singurul de acest gen din Europa Centrala si de Est.

In BUCURESTI, Targul International de Cariere Medicale se desfasoara intre 16-17 octombrie 2009 la Universitatea de Medicina si Farmacie “Carol Davila” - Facultatea de Medicina.
Editia din CLUJ-NAPOCA va avea loc intre 23-24 octombrie 2009 la Hotel CITY PLAZA, Strada Sindicatelor 9-11, Cluj Napoca, RO 400029.

Targul reprezinta un prilej important pentru medicii cu sau fara experienta si de toate specializarile, pentru studenti, pentru asistente medicale, pentru toate cadrele medicale sa afle exact ce oportunitati au in a-si dezvolta cariera, fiind singurul eveniment in cadrul caruia se pot afla informatii complete si compacte despre ofertele de munca din afara tarii, informatii despre angajatorii din strainatate si raspunsuri despre optiunile si renumeratiile pe care le pot avea daca isi dezvolta cariera in strainatate.
Majoritatea expozantilor din cadrul targului sunt agentii de recrutare care au disponibile minim 20-50 de locuri de munca pana la 200-500 posturi fiecare, deci sunt peste 2000 de posturi in tari precum: Marea Britanie, Irlanda, Germania, Danemarca, Norvegia, Suedia, Franta, Malta, Spania, Noua Zeelanda, Orientul Mijlociu si Indepartat.

La ambele editii (Bucuresti si Cluj) intrarea este libera, iar targul poate fi vizitat Vineri intre orele 11-18 si Sambata intre 10-16

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

(acum 14 ani)

Buna ziua, am si eu o problema, am un defect din nastere , de cand m-am nascut ma balbai, pot spune ca imi "Ruineaza" viata pur si simplu, am 21 de ani. si nu am avut nici o trauma in copilarie, dar mi sa tras de la tata, ca tata e balbait, cica cand a fost copil sa speriat de un cal si de atunci i sa tras,cel putin asa mia zis mamaia :) , si de la el mi sa tras si mie, si lui sora mea care e mai mare decat mine , are 28 de ani..deci va rog eu, se poate sa fie vre`un tratament ptr defectu meu ? va multumesc frumos.

Notificarile raspunsului dezactivate
Seteaza notificarile pe email
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: