Mă apasă în piept raspuns medic

Diverse
Intrebare postata de Locuiesc în Spania cu 10 ani in urma

Ce să fac ca să nu mă mai mă doară diafragma?
De multe ori mă deranjează la respirație (să fac efort ca sa revin la normal.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (6)

Dr. Petre Muresan MDr. Petre Muresan este un medic autorizat SFM (acum 10 ani)

In primul rand trebuie stabilit cu exactitate de unde vine durerea despre care vorbiti. Pentru aceasta trebuie sa faceti o serie de investigatii. Cereti medicului dumneavoastra de familie o trimitere in acest sens. Cu stima si respect :
dr Petre Muresan
medic primar Medicina generala-Medicina de familie
atestate in Homeopatie si Ultrasonografie generala
studii aprofundate de Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Diverse.

Locuiesc în Spania (acum 10 ani)

Mulțumesc foarte mult

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dr. Petre Muresan MDr. Petre Muresan este un medic autorizat SFM (acum 10 ani)

Sunt convins ca si acolo beneficiati de asigurari medicale de sanatate , deci va puteti adresa medicului dumneavoastra pentru investigatii. Daca va mai pot ajuta cu ceva, va stau la dispozitie cu mare placere . Cu stima :
dr Petre Muresan
medic primar Medicina generala-Medicina de familie
atestate in Homeopatie si Ultrasonografie generala
studii aprofundate de Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Locuiesc în Spania (acum 10 ani)

Mulțumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

inna (acum 10 ani)

DOMNULE DOCTOR PE MINE MA DOARE SPATELE DE 2 LUNI SI AM FACUT SOLUTIE INJECTABILA DUREREA SE MUTA DINTR-O PARTE IN ALTA NUSTIU CE SA FIE VA ROG....SI UNEORI AM LIPSA DE OXIGEN NU POT RESPIRA AM 19 ANI....SEARA MA DOARE CEL MAI MULT IAR DIMINEATA DUREREA SE AMELIOREAZA...MIE FRICA SA CANCER VA ROG,,,,,PALITURA NAM AVUT ,,

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dr. Petre Muresan MDr. Petre Muresan este un medic autorizat SFM (acum 10 ani)

Durerea de spate. In cazul dumneavoastra poate fi o nevralgie intercostala. Este nevoie sa mergeti la medic pentru o consultatie si un tratament corespunzator. Cu stima si respect :
dr Petre Muresan
medic primar Medicina generala-Medicina de familie
atestate in Homeopatie si Ultrasonografie generala
studii aprofundate de Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: