Ce este de facut ?

Diverse
Intrebare postata de margareta7106139 cu 12 ani in urma

Am o fata de 16 ani si labiile mari nu prezinta armonie ,adica cea de pe partea dreapta este mai mare vizibil decat cealalta .Cui si unde pot sa ma adresez pentru un consult .Medicul de familie mi-a zis ca nu e nimic ,dar este inestetic si ma gandesc pentru mai tarziu sa nu fie o trauma psihica pentru ea .

Multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (8)

Mihaela22120678 (acum 12 ani)

Nu ar trebui sa fie o problema, de multe ori nici sanii nu sunt egali. Asta e particularitatea ei, nu trebuie neaparat sa fie ca toata lumea, important e sa fie sanatoasa, eu asa cred...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

elena (acum 12 ani)

nu e vorba cumva de labiile mici? si eu am o mare diferenta intre ele si nu e nici o problema.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

vi (acum 12 ani)

Mamico, te-ai uitat la labiile fetei? Doamne, ce preocupari....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

andreea (acum 12 ani)

o trauma poate doar daca vrea sa devina actrita de filme porno. Altfel nu vad cum poate fi o trauma faptul ca are o labie mai mare decat cealalta. intelegeam daca avea ceva foarte vizibil, dar pentru asa ceva oricum in afara de operatie estetica nu exista alta solutie, asta o stie toata lumea. consult pentru ce? oricum, cam ciudat sa te uiti la labiile fetei, ce sa zic.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Mihaela22120678 (acum 12 ani)

Nu faceti cumentarii rautacioase. Labiile mari sa vad si prin chilot, adica forma lor. Poate o deranjeaza dpdv estetic atunci cand e in costum de baie, caci se vede. Asta daca e intradevar vorba de cele mari si nu de cele mici...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

margareta7106139 (acum 12 ani)

pentru Andreea . Probabil ca nu ai copii daca-ti permiti sa dai astfel de raspunsuri si pentru curiozitatea tuturor nu am cautat-o eu ea a venit cu intrebarea daca este normal sa fie o diferenta si poate ar fii mai bine sa nu va mai dati cu parerea pentru ca sunteti necalificati la propriu( si probabil si urate cele care faceti comentariile respective)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

222 (acum 12 ani)

mie mi se pare ca esti o mama buna, mergeti la un consult,intrebati daca nu i va afecta placerea sexuala, si puteti actiona.este important sa se simta bine si relaxata.nu are rost sa treaca peste frustrari si complexe cand poate cu o mica interventie sa se dezvolte normal.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Mihaela22120678 (acum 12 ani)

Poate ar fi bine sa va adresati unui specialist in chirurgie plastica

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: