Nu prea mi se mai scoala

Disfunctii sexuale masculine
Intrebare postata de Alin1997 cu 9 ani in urma

Salut. Am 17 ani si m-am apucat de tras si luat proteine (Redis PROT 90) de acum 2 luni. Acum o saptamana am observat ca nu mi se mai scoala Penisul cand ma uit la fundul unor fete sau cand stau ele la mine in poala dar cand le pun mana pe sani sau fund se scoala. Nici cand ma uit la filme porno nu se scoala numai atunci cand incep sa o mangai si sa ma joc cu ea. Am crezut ca ee de la masturbare m-am lasat o saptamana si ceva dar tot asa se intampla se scoala greu. Imi puteti spune daca ee de la proteine sau de la faptul ca s-a plictisit creierul sa tot vada atatea funduri de fete fara sa faca sex?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

FreeStyle11 (acum 9 ani)

Nu are nici o legatura cu proteinele sau cu sala.Cred ca nu esti suficient de stimulat ca sa ai erectie.Incearca sa faci ceva nou, sa vezi ca o sa ai erectie.Dar mai bine fa sex cu o fata decat sa te stimulezi cu filme porno sau cu altele.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

radu ovidiu (acum 9 ani)

si ce daca nu ti se mai scoala? aceeasi problema am si eu dar de mai mult timp.si eu trag de fiare am 50 cm la brat dar nu mai iau de mult timp absolut niciun supliment.nu are nici o legatura trasul de fiare si suplimentele nutritive.problema este ca sunt prea multe curve pe lumea asta si probabil ca tie ti s-a luat de atitea curve. adica umbli cu vreo fata de care iti place si nici nu stii pe unde i-a umblat gura iar tu o saruti. e mai sanatos sa te masturbezi decit sa iei o boala de care nu te mai vindeci/ asa ca eu zic :la dracu cu toate muierile astea din ziua de azi! numai curve.tu du-te la doctor sigur ai o problema endocrina si esti prea tinar sa iti faci griji.si oricum daca nu mai poti exista o groaza de tratamente si chiar viagra .majoritatea iau viagra .si nu conteaza daca o ai mica sau mare ca femeile tot nu se satura de ea>

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ghiuzan Petru (acum o saptamana)

Buna am fosta operat de stenoza de canal si dea tuci nuse mai scoala penisu ce va tratamet pentru problema asta grava datim un raspus cat mai repede

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

SfatulMedicului (acum o saptamana)

Buna ziua,

Este foarte important sa consulti un medic specialist in urma oricarei operatii pentru sprijin si indrumare. Simptomele tale s-ar putea sa nu fie legate de operatia de stenoza a canalului, dar s-ar putea totusi sa fie o problema medicala subiacenta care necesita atentie imediata.

Cauzele disfunctiei erectile pot fi variate, de la probleme fizice, precum afectiuni ale vaselor de sange sau ale nervilor, pana la probleme psihologice, cum ar fi anxietatea sau depresia. Medicamentele, cum ar fi sildenafil (Viagra) sau tadalafil (Cialis) pot fi folosite pentru a trata disfunctia erectila.

Este important sa discuti aceste simptome cu medicul tau, pentru a putea determina cel mai bun plan de tratament pentru tine. Nu este recomandat sa incepi orice fel de tratament fara a discuta mai intai cu un profesionist medical.

Retineti ca informatiile pe care le-am oferit sunt generale si nu inlocuiesc sfatul medicului.

Este important sa consultati un medic in legatura cu situatia specifica si sa urmati recomandarile acestuia: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Articole de interes:
https://sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/disfunctia-erectila-cauze-si-solutii_17162
https://sfatulmedicului.ro/Remedii-naturiste/remedii-naturiste-pentru-tratarea-disfunctiei-erectile_5246

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: