Marimea penisului

Disfunctii sexuale masculine
Intrebare postata de Cap-4at cu 13 ani in urma

Am 20 de ani, si 18 cm lungime si 13 grosime ( in erectie), am avut pina acum 2 partenere. din cite cunosc eu 18 este o marime normala, insa cind ma uit la l mi se pare cam mic, si de fiecare data cind incep raportul sexual il cam ascund pe micul prieten de ochii partenerei! Cum pot sa scap de acest complex? idei, sfaturi... va rog!!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (21)

Draga Cap patrat :) (acum 13 ani)

Asa cum bine sesizezi si matalutza, esti complexat..dar degeaba. Cu cat vei incerca sa ascunzi mai mult micul tau prieten nu foarte mic, cu atat mai penibil vei pica in fata dsoarelor.
Acum, mai intervine un aspect: depinde si ce palmares sexual au dsoarele, pt ca in cazul unei femei normale, acest aspect nu conteaza; importanta e atentia pe care i-o acorzi si modul in care te comporti cu ea. Ca nu sta nimeni sa ti-o masoare, decat poate dsoarele experimentate, care cauta "cantitate" in orice.

Pe masura ce o sa mai cresti, o sa inveti sa identifici lucrurile cu adevarat importante in viata si in cadrul intim: degeaba esti dotat daca din alte puncte de vedere esti 0...

daca ti se pare mic cand te uiti la el, nu te mai uita :) lasa-l sa-si faca treaba; scopul lui nu e sa fie privit, ci simtit :)

Si oricum ne minti :) nu cred ca esti asa bine dotat!!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Cap-4at (acum 13 ani)

fac o poza si ti-o trimit pe mail, merge asa?? doar imi dai adresa de mail

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Draga Cap patrat :) (acum 13 ani)

Glumeam in ultima parte a mailului; am vrut sa te fac sa realizezi ca nu ai motive sa-ti faci griji.
Iar celui care m-a raportat drept spam, ii adresez intrebarea: ce ai de reprosat postarii mele? sincer, astept orice sugestie, fara nici un pic de suparare.
Am capabilitatea de a accepta orice critica, daca ea este una constructiva!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

valicohai (acum 13 ani)

Tu vrei sa ne explici ca esti dotat sau ce?
Sa stii ca este important sa stii sa folosesti ''accesoriile'' din dotare si daca se poate
folosind si o alta extremitate a corpului, mai mare, cel putin in aparenta.
Daca te deranjeaza asa de mult taie-l si mai retine ceva: acesta nu e subiect de forum.
Nu rezulta ca ai suferi cu nimic; revino cand o sa ai motive!
Sper nu cu ''micul tau prieten''
P.S. Marimea normala este in jur de 14 cm!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Iuli (acum 13 ani)

Nu inteleg de ce lumea se chinuie sa raspunda la intrebari care in mod clar sunt puse in bataie de joc.
P.S: Da, poti sa il tai fara probleme! O foarfeca?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 13 ani)

Ha ! Ha ! Ha !...........omul este complexat ca este prea mic. Mai apare si cate " un glumet " nepericulos, in comparatie cu " dr. ionescu".

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

codrut (acum 13 ani)

am ceva ani si... o fetita vrea sa-mi vada cocoselul. ce fac; daca il vede(cu lupa) netrezit din somnul greu? ii pun in cap ceva sau o gadil la pasarica pana se trezeste el si ea pleaca?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

marcus46711 (acum 10 ani)

Pastile pentru marirea penisului Xtrasize - http://bit.ly/12Kouzb

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

vali (acum 13 ani)

am 21 de ani si penisul meu masoara 12 cm in erectie....am o prietena de 2 luni si am intretinut rel sexuale, ea zice ca este multumita de mn .....dar nu stiu ce sa cred. crede.ti ca o deranjeaza marimea si nu vrea sa.mi zica k sa nu ma simt eu prost?
eu o iubesc mult si simt k si ea ma iubesti si as face orce sa o vad fericita!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Marian Vicol (acum un an)

Buna ziua!
V-ati casatorit pana la urma? Cum merge cu "Micul prieten"? A mai crescut?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

tiger (acum 13 ani)

eu spun sa o lasi ,oricum daca nu o satisfaci eu cred ca te va insela cu altul,probabil ea vrea barbati mai doatati-iti gasesti pe altcineva si tu

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Daniel Grigore (acum 13 ani)

13 cm in grosime e cam mult. Oricum...media globala a lungimii penisului este de 14 cm. Deci...revino-ti...chiar nu ai de ce sa iti faci probleme!!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

sPectacular (acum 13 ani)

da.... e bine ;) nu iti fa griji

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Nepotu'' lu'' nimeni (acum 12 ani)

N''''aveti nici un viitor.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cristian (acum 11 ani)

marirea penisului definitiv natural este posibila eu unul am incercat exercitiile c***a si am avut rezultate vizibile destul de rapid bafta ...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

george (acum 10 ani)

Cum să ai 13cm grosime ? :)))

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Anonim (acum 10 ani)

Da,chiar asa: cum sa ai 13 cm grosime si 18 lungime??? mai ai putin si zici pe cat de lunga pe atat de groasa sau cum? :))

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

George1999998888 (acum 10 ani)

Nu vreau sa ma laud sau ceva, dar poate ca omul are dreptate, eu ca de exmplu am 16 cm lungime si 14 grosime, da, o am foarte groasa, oricum, am auzit ca vaginul femeii minione are minim 7 cm si cel mai lung vagin poate avea 13 cm, deci te poate durea la basca atunci cand ai trecut de 12 cm.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cristinel (acum 9 ani)

Eu o am20 de ani 1.90 m 86 kg iar penisul meu are 17 cm sculat e bine?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Sebi (acum 9 ani)

Eu am 11 ani si am pla de 13 cm, e prea mare?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Advertisement Advertisement
Pag 1 din 2