Erectie -efort fizic

Disfunctii sexuale masculine
Intrebare postata de LUMINITA62131632 cu 15 ani in urma

Salut am 23 ani 188 inaltime 78Kg am practicat sporturi deci corp atletic, stresat si nu ac***a in vedere ca acum am facut pauza si merg doar la facultate, gandesc pozitiv, am avut multe foarte multe experiente sexuale, penis dimensiuni normale 16-17cm etc / problema mea e urmatoare: de ceva timp adica 3luni am probleme cu erectia adica `face figuri` ba e tare ba e sp***a iar daca schimbam pozitia..la fel :l
Eu ca om descurcaret ce vreau sa fiu am cautat pe net si am citit si documentat iar apoi tinand cont ca mm reapucat de sala fitness am fost la o farmacie naturista undeva in romana si am luat urmatoarele medicamente/pastile naturiste care am considerat eu ca ar ajuta si pt erectie si pt faptul ca merg la sala deci -efort sustinut: Spirulina capsule / Branca Ursului / Napraznic / Ginco Biloba / Vitamina E / Maca -ginger vigour - maca gember kracht / Hyper -Pot /// pe toate scrie ca intr-un fel sau altul ar fi pt imbunatatirea functiilor sexuale efort etc.. intrebarea e: e vrO problema daca le iau pe toate in acelasi timp? au reactii adverse? de exm Vitamina E ci ginko biloba? sau? exagerez cu atatea?
Sunt sanse sa ma ajute?

Multumesc mult pt ocazia de a ma putea exprima si un raspuns ar fi necesar :) cat mai rapid in cazul in care au reactii adverse intre ele si risc sa patesc ceva! :)) multumesc multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

iulian162 (acum 15 ani)

Buna, ma numesc Adriana, nu ma prea pricep la toate cuvintele pe care leai folosit tu dar parerea mea e k nu cred k ar fi o problema, daca teai informat inainte sa le cumperi. si iubi meu reactioneaza uneori k in cazul tau dar sa fiu sincera nu am bagat in seama. Iti urez BAFTA!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gabriela603 (acum 15 ani)

Hmm poi si la 23 de ani deja "te lasa"....stii tot ce ai zis tu mai sus (sport,gandire pozitiva etc)e bine insa tre sa te gandesti si ca ai mentionat un lucru foarte bun si anume"foarte multe experiente sexuale"...stii ca si kestia asta poate sa fie problema,ai uzat-o prea mult(suna ff haios dar e adevarat)iar in leg cu pastilele kiar daca sunt pe baza de plante majoritatea nu iti recomand sa le iei pe toate,dupa cum spui si tu cam toate fac acelasi lucru deci dc sa le iei pe toate odata???poti face o supradoza (aku nu te gandi k mori sau ceva)dar pot sa iti apara alte probleme din cauza pastilelor k si la femei daca iei ff multe vitamine o perioada indelungata poti avea porbleme ginecologice(fibrom,chisturi,etc)...parerea mea e sa-ti alegi 2 max3 care consideri tu k sunt mai bune.....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

lovin (acum 14 ani)

gabriela spune-mi te rog de unde stii tu ca daca ai folosit-o prea mult te ,,lasa,,dimpotriva se spune ca atunci cind o utilizezi mereu nu se atrofiaza.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

marko (acum 13 ani)

imi poate da cineva un produs bun ptr o erectie mai ferma? doresc ceva real si nu numai ptr reclama!a folosit cineva un produs si a dat rezultate bune si care este acela?ce parere aveti despre chinese brush ptr ejaculare precoce, eu cred ca este numai reclama de acest produs!astept un raspuns.Va multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Aldi (acum 12 ani)

Buna,am 27 ani si ma confrunt cu ejacularea precoce,imi poate spune cineva dak chinese brush e bun.multumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: