Bisexual, probleme cu obtinerea erectiei ?

Disfunctii sexuale masculine Disfunctie erectila
Intrebare postata de Lorento1993 cu 7 ani in urma

Buna ziua ! Am 23 de ani, sunt bisexual, am inceput viata sexuala la 16 ani cu baietii iar recent am incercat si cu fetele dar pur si simplu nu se scoala cu ele, acord si preludiului o importanta mare dar are efecte doar cand fac sex cu baietii. Ma simt atras si de fete, dar cat as incerca, nu se scoala. Imi doresc familie, imi doresc sa am pe cineva langa mine de sex feminin dar daca nu rezolv problema asta, stiu ca sunt slabe sanse pentru a intemeia o familie. Am prieteni care au aceeasi problema ca mine, au fost la doctori de specialitate, nu au disfunctii erectile, au incercat cu pshihologi dar tot degeaba. In concluzie, sunt sanatos tun, fac sport,am probleme de erectie doar cu fetele, nu pot spune ca am fost chiar asa stresat cand am incercat sa fac sex, dar nu am putut sa obtin erectie cu ele, . Nu vreau trimitere catre alti doctori, am nevoie de niste pastile sau orice-ar fi, care m-ar putea ajuta sa am erectie si sa trec de primele contacte sexuale cu ele. Multumesc !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

Utilizator21638394944 (acum 2 ani)

salut ai foarte multi hormoni feminini estrogeni si de aceea te atrag barbatii .exista analiza care arata nivelul de estrogeni vezi la un laborator de analize cum stai/ ai nevoie sa iei pastie cu testosteron {hormoni masculin] mergi la un cabinet de endocrinologie sati prescrie doza de testosteron ce trebuie sa iei pentru ce vrei tu./ cand iti mai creste in timp nivelul hormonului masculin o sa poti avea relatii si cu femei fii sigur.
[am studiat bine si asa este.] iti doresc succes

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: