Erectie sp***a?

Disfunctie erectila
Intrebare postata de Max cu 5 ani in urma

Buna ziua !
Am rugămintea daca puteti sa ma ajuati si pe mine .
Am 25 de ani sunt intr-o relatie stabila de 6 luni de zile . Si am următoarea problema:
- cand vrem sa facem sex începem cu un preludiu eu ma excit am erectie buna , dar dupa 1-2 min nu mai am erectie cat sa pot intretine un act sexual. Am incercat sa facem si fara preludiu , obtine erectie incepem actul  sex. dar dupa 2 min pierd erectia fara sa ejaculez.   Am discutat cu persoana iubita despre treaba asta sa nu fie o problema si sa rezolvam împreună, dar nu s-a rezolvat inca .
- dimineață am o erecte  ft buna
- am fost la un consult urolog mi s-a efectuat  consultul + radiografie si a zis domnul doctor ca totul e oky la mine si nu imi fac probleme. I-am explicat problema mea si a zis ca poate  fi din cauza stresului ( am fost in CO 10 zile dar fara rezultat )
-ma simt aiurea ca nu pot sa ontretin un act. cum trebuie ... ma exista ft mult prietena mea o vreau in fiecare moment al zile
- iar in momentul cand am erectie buna nu pot sa imi tin penisul incordat

Specific ca sunt din Cluj

Va rao ft mult sa ma ajutați

Multumesc mult !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului (acum 5 ani)

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/11-factori-care-determina-probleme-de-erectie_8680

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Max (acum 2 ani)

Buna ziua ! Am fost si la control și la psiholog sexual si nimic

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: