Pastile de slabit

Diete
Intrebare postata de Maria1486 cu 11 ani in urma

Buna ziua. M-am hotarat sa tin o dieta pentru a reduce din nr. kilogramelor (68 la 1.75 m inaltime; 25 ani), dar din pacate nici dieta nici sportul nu ma ajuta sa scap de burtica. Niciodata nu am luat pastile de slabit, intrucat slabesc relativ usor, insa ma bate un gand sa incerc tabletele XL-S Duo Slabire si Tonifiere. Acestea se prezinta astfel: "Supliment alimentar ce reduce circumferinţa taliei, şoldurilor şi a coapselor eliminând celulita şi ameliorând aspectul de coajă de portocală. Ingrediente active 100% naturale".
As avea nevoie de o parere din partea unui medic sau a celor care poate le-au folosit. Eu sunt cam sceptica in privinta acestor pastile-minune.
Multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

monica (acum 11 ani)

pastilele nu sunt bune le am ancercat nu dau nici un tezultat,ancearca pilates e mai eficient

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ilinca (acum 11 ani)

Cateva persoane recomanda pastilele Super Slim, eue cred ca merita sa incerci.
Ai doar o burtica si putintel de grasimica pe corpul tau? Crede-ma, cel mai bine scapi de burtica ( cum am si eu si nu o suport dar mi-e lene sa fac sport .. ) prin alergat! De fiecare ori cand merg la sala si ma tin de ea cam 5 zile la rand cu mancat bine scap de feicare data cam din jumate de burtica. Ce fac la sala? Alerg! Incearca sa alergi cel putin 15 minute pe zi pe band, chiar nu e asa greu si ai sa vezi din prima zii rezultate la burta. Ai incredere in mine, eu ma simt de fiecare data mult mai lejera dupa ce alerg si simt cum imi scade burta, ma si uit la burta in oglinda sa vad cat scade dupa fiecare alergat si scade chiar dupa! Eu am 58 kile deci cred ca la tine va merge faza cu alergatul.
Alergatul e cel mai bun remediu, fii sigura de asta! Si antrenorul imi tot repeta asta, cand ma duc la abdomene imi zice : " Ce faci? Hai la alergat daca vrei sa dai jos burtica! ". Sper ca te-am ajutat cat de cat !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: