Cum sa scap de 5 kg?

Diete
Intrebare postata de lavinia69126372 cu 14 ani in urma

Buna, as vrea intreb daca in timp ce alaptez as putea sa iau hydroxicat.am auzit ca cu ajutorul lui, chiar si fara dieta sau sport poti slabi foarte usor.multumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (20)

Codruta (acum 14 ani)

Iti recomand programul Clean 9 de la Forever Products, este pe baza de aloe vera. Dureaza 9 zile si iti ofera tot necesarul de vitamine si minerale, este o dieta care nu iti debiliteaza organismul, absolut naturala si sanatoasa. Se poate urma indiferent daca ai sau nu afectiuni, iar componetele sale sunt indicate si in caz de alaptare. Eu am slabit 5 kg, de la 67 la 62. Daca stii pe cineva care este distribuitor, apeleaza cu incredere. La Forever au si medici, te poti sfatui cu ei.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

lavinia69126372 (acum 14 ani)

Iti multumesc pentru sfat, AM SA CAUT PE NET

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Hulpus Raluca (acum 14 ani)

Codruta ia si u ceai anti-adipos sanye o sa vezi rezultate

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

maria (acum 14 ani)

te salut, draga lavinia.te pot ajuta cu orice informatie.am experienta si rezultate f bune cu produsele companiei forever.iti pot trimite pe e-mail daca doresti.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Veronica81 (acum 14 ani)

si ai facut si sport ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Hulpus Raluca (acum 14 ani)

nu chiar deloc doar am luat ceai dinala sanye

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ada (acum 14 ani)

Nu uita sa intrebi doctorul pediatru despre orice medicament sau ceai pe care le inghiti cat timp alaptezi!!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pop Maria (acum 14 ani)

Buna ziua
Pentru reglarea greutatii corporale va recomand sa urmati un program cu produse naturiste (aloe vera) oferite de compania FOREVER LIVING PRODUCTS. Lucrez in aceasta companie si am obtinut rezultate foarte bune in reglarea greutatii corporale.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

elena (acum 14 ani)

Buna!
Si eu sunt interesata sa slabesc, dar alaptez. Am 54 de kg iar inainte de a fi insarcinata aveam 44 kg. Mentionez ca am o luna de cand am nascut prin cezariana si vreau sa slabesc cat mai repede ca nu am haine pe masura sa ma imbrac si nu veau sa imi innoiesc garderoba. As dori mai multe informatii cu privire la aceste produse...mai ales pretul. Va multumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Hulpus Raluca (acum 14 ani)

ceai Yong Kang 30 lei cutie cu tot cu taxe postale eu am slabit destul de bn cu el

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

bertaana (acum 14 ani)

STIMATA DOAMNA, DOMNISOARA
INCETEAZA NU LUA NICIO PASTILA, STAI CUMINTE, 5 KG SLABESTI FOARTE USOR , CE SE INTAMPLA MAI CU VOI,NU LUA NICIO PASTILA

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

anghel gabriela (acum 14 ani)

in urma cu 1 an de zile sotul meu avea 96 kg si nu se simtea deloc bine.stiam ca este din cauza greutatii, dar inainte de a incepe o dieta am spus ca este indicat sa mergem la doctor. am mers, si din acea zi si-a adoptat un nou stil de viata in ceea ce priveste mancarea, bine-nteles la sfatul medicului.
primul pas a fost renuntarea la paine.
cam asa arata o zi gastronomica a sotului meu
dimineata: proteina animala( lactate, carne, oua)
pranz: fructe
seara: legume ( ciorbita, salata orientala, un ghiveci de legume, orez, salate.)
in aproape 6 luni a ajuns la 75 kg si se mentine in continuare la aceasi greutate.
se simte foarte bine
mult succes celor ce doresc sa slabeasca!
Parerea mea este sa nu apelati la o DIETA ci sa adoptati un nou STIL DE A MANCA si asa nu numai veti slabi, va veti mentine greutatea, va veti simti mult mai bine!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

kmi (acum 14 ani)

anghel gabriela, este chiar foarte bun sfatul tau

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

adriana (acum 14 ani)

eu va sfatuiesc sa faceti miscare ,asa am slabit eu am alergat aproape zilnic cate 10 ture de stadion chiar si 15 am dat jos 8 kg si nu am mai luat in greutate nimic.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Maya (acum 14 ani)

Atata timp cat alaptati,nici macar nu este indicat sa tineti nici un fel de dieta.Chiar am citit ca grasimea se transmite in laptele matern si nu e bine pt.bebe.Cat timp alaptati e f.posibil sa dati jos de la sine,fara nici un fel de dieta.Deasemenea trebuie sa mancati normal si mancare cat mai sanatoasa.Miscarea e este sfanta...Am doi copii si pe ambii i-am alaptat mai mult de un an...si credeti-ma ca am slabit vreo 20 kg,cu multa miscare si mancare sanatoasa,dupa ce am alaptat.Cu cat dati mai repede jos,tot atat de usor se pune inapoi.Dieta cea mai buna este cea pe termen mai lung,fara mancare seara si in cursul zilei salate asortate(cu branza,cu carne fiarta,gratar),2l apa,ceai verde si o ceasca de cafea.Multa sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

maria (acum 13 ani)

am 10 ani si am 52 hilograne
ce pot face??

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

aurora berta (acum 13 ani)

BERTA AURORA (cu 5 secunde in urma) 0 MARIA , PENTRU TINE

- DE URGENTA UN EXAMEN ENDOCRINOLOGIC SI PE URMA O DIETA ATENTA , DIMINEATA POTI MANCA CARTE, LAPTE , OUA, CIOCOLATA.

LA PRAND POTI MANCA CARNITA DE TOATE FELURILE CU OREZ SAU CU LEGUME, MIAR SEARA NUMAI PESTE CU DIVERSE SALATE SAU FICACIORI DE PUI CU OREZ, DAR OREZUL NUMAI FIER CU DIVERSE MIRODENII, SOFRAN, BOAIA

ATENTIE DIN PC. . MEU DE VEDERE TREBUIE SA MANANCI PAINICA, DA DAR PUTINA , MAI ALES DIMINEATA, SA NU DEPASESTI 100 GR /ZI.
POTI CONSUMA MAMALIGA RECE, FACUTA DE PE O ZI PE ALTA SI PUFULETI, ASA DIN CAND IN CAND.

FARA NICIUN FEL DE SUC, ENERGIZANTE , FARA FRUCTE DULCI, PENTRU CA FRUCTELE DULCI INGRASA, FARA CAPUCCINO, FARA COVRIGI, FARA NIMIC INTRE MESE
ITI UREZ SA SLABESTE ATENT, DACA AI GRIJA SI URMEZI CE TIA*M SPUS O SA SLABESTI. DAR TEROG SA MERGI CU PARINTII TAI LA UN EXAMEN ENDOCRINOLOGIC.
LA REVEDERE
AURORA , PSIHOLOG MEDICAL

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ada (acum 13 ani)

trbuie sa slabesc cat mai repede,vreau un sfat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

BERTA AURORA (acum 13 ani)

MARIA , PENTRU TINE

- DE URGENTA UN EXAMEN ENDOCRINOLOGIC SI PE URMA O DIETA ATENTA , DIMINEATA POTI MANCA CARTE, LAPTE , OUA, CIOCOLATA.

LA PRAND POTI MANCA CARNITA DE TOATE FELURILE CU OREZ SAU CU LEGUME, MIAR SEARA NUMAI PESTE CU DIVERSE SALATE SAU FICACIORI DE PUI CU OREZ, DAR OREZUL NUMAI FIER CU DIVERSE MIRODENII, SOFRAN, BOAIA

ATENTIE DIN PC. . MEU DE VEDERE TREBUIE SA MANANCI PAINICA, DA DAR PUTINA , MAI ALES DIMINEATA, SA NU DEPASESTI 100 GR /ZI.
POTI CONSUMA MAMALIGA RECE, FACUTA DE PE O ZI PE ALTA SI PUFULETI, ASA DIN CAND IN CAND.

FARA NICIUN FEL DE SUC, ENERGIZANTE , FARA FRUCTE DULCI, PENTRU CA FRUCTELE DULCI INGRASA, FARA CAPUCCINO, FARA COVRIGI, FARA NIMIC INTRE MESE
ITI UREZ SA SLABESTE ATENT, DACA AI GRIJA SI URMEZI CE TIA*M SPUS O SA SLABESTI. DAR TEROG SA MERGI CU PARINTII TAI LA UN EXAMEN ENDOCRINOLOGIC.
LA REVEDERE
AURORA , PSIHOLOG MEDICAL

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

AURORA BERTA (acum 13 ani)

MARIA - PENTRU TINE
O IARTA-MA AM GRESIT NISTE LITERE IN VITEZA, ITI SCRIU DIN NOU.

- DE URGENTA UN EXAMEN ENDOCRINOLOGIC SI PE URMA O DIETA ATENTA , DIMINEATA POTI MANCA CARNE, LAPTE , OUA, CIOCOLATA.

LA PRANZ POTI MANCA CARNITA DE TOATE FELURILE CU OREZ SAU CU LEGUME, IAR SEARA PESTE CU DIVERSE SALATE SAU FICACIORI DE PUI CU OREZ, DAR OREZUL NUMAI FIERT CU DIVERSE MIRODENII:SOFRAN, BOAIA

ATENTIE DIN PCT.. MEU DE VEDERE TREBUIE SA MANANCI PAINICA, DA, DAR PUTINA , MAI ALES DIMINEATA, SA NU DEPASESTI 100 GR /ZI.
POTI CONSUMA MAMALIGA RECE, FACUTA DE PE O ZI PE ALTA.
PUFULETI - NUMAI ASA DIN CAND IN CAND.

FARA NICIUN FEL DE SUC, ENERGIZANTE , FARA FRUCTE DULCI, PENTRU CA FRUCTELE DULCI INGRASA, FARA CAPUCCINO, FARA COVRIGI, FARA NIMIC INTRE MESE

ITI UREZ SA SLABESTE ATENT, DACA AI GRIJA SA URMEZI CE TI-AM SPUS SI O SA SLABESTI. DAR TE ROG SA MERGI CU PARINTII TAI LA UN EXAMEN ENDOCRINOLOGIC.

LA REVEDERE
AURORA , PSIHOLOG MEDICAL

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: