Balonare

Diete
Intrebare postata de mbogdan cu 12 ani in urma

Am tot observat ca am burta umflata...un strat f mic de grasime am, dar nu e aia problema... am inceput sa fac abdomene, zilnic de ceva timp, muschii mi sau definit dar degeaba..ma gandesc ca sunt balonat, alta explicatie are ce sa fie..chiar si dimineata sunt in aceasta situatie. am citit pe diverse siteuri, chestii superficiale sa zic, gen nu manca guma, nu manca prajit etc. si nu le fac. cum rezolv problema asta? e f deranjant. ar trebui sa ma gandesc sa ma duc la o consultatie?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

vali (acum 12 ani)

cel mai indicat e sa mergi la medic ,dar poti incerca si cu aceasta dieta ,eu o fac si ma simt minunat,la fel ma simteam si eu de inbalonata doar ca la mine e pe sistemul nervos ,dieta:dimineata-3 felii de ananas si 2 biscuiti din tarita de grâu
suplimentul care e aproape de ora 11:2 felii de ananas si un biscuite
prînz:3 felii de ananas un filete mare de carne macra(eu fac pipt de pui) la gratar
suplimentul care e intre ora 5 si 6 :2felii de ananas si un biscuit
cina:3 felii de ananas si o omleta din doua oua.si se bea ceaiuri sau 2 litri de apa.
aceasta dieta se face o data pe saptamâna,o recomand la toti care vor sa-si curete corpul de toxine ,sper ca ti-am fost de folos,salut si sanatate.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gina (acum 12 ani)

Ai reusit sa slabesti cu aceasta dieta? Si numai 1 data pe saptamana? Interesant!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

petro (acum 10 ani)

nu cred k e adv sa slabesti asa rapid e imposibil ,parerea mea

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: