Droguri

Dependenta de medicamente
Intrebare postata de ramona_19800 cu 13 ani in urma

Se pot depista in singe ierburile etno-botanice ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (6)

Iuli (acum 13 ani)

Da dar nu in analize obisnuite (glicemie, colesterol etc) ci in analize toxicologice de sange.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ramona_19800 (acum 13 ani)

a facut analize la singe la spital la obreja si nu ia iesit nimic poate stie cineva ce fel de analize mai ezacte?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Iuli (acum 13 ani)

Analize toxicologice. Stiu medicii de acolo, daca suspecteaza ceva, ce analize sa faca.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

laurentiu (acum 13 ani)

ramona 19800 ma face sa rad incultura ta :)) inainte de a posta un astfel de comentariu
informeaza-te. intreaba-te singura ce ai face da ca ai afla ca un frate sau o sora de a ta consuma droguri????? eu personal am 23 de ani si de mai bine de zece ani lupt cu dependenta eu si ai mei stiu ca diferenta nu o face acel praf cand e vorba de sentimente
sau de judecata pt ca cu toti stim ca atunci cand intra in joc mecanizmul toxic mare parte din personalitatea proprie este acoperita de cea a dependentei asta inseamna ca sunt acelasi om nu mai ca nu sunt stapan pe viata si actiunile mele in deajuns...
sper sa iti pui intrebarea si sa iti si raspunzi cu sinceritate

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

trolu'' (acum 13 ani)

lurentiu,esti din DJ? esti laurentiu R? :> si eu sunt dependent ;) cred ca ne stim ;)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Denis (acum 11 ani)

Salut, am consumat acum 2 luni special gool.. Si acum ar trebui sa fac analize ma pun parinti, sa vadak dak subt consumator.. :( apar in sange ??!! Multumescc astpt raspuns va rog !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: