Intreabari despre penis

Cresterea si dezvoltarea copiilor
Intrebare postata de Raul-Valentin cu 9 ani in urma

Eu am 12 ani ,penisul meu in erectie are 9-10 cm dar varful lui este in forma mai stelata si este rosu varful.Am auzit ca un penis de adult are alta forma(varful),mie cand ar trebui sa mi se faca la fel.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

FreeStyle11 (acum 9 ani)

Cand vei fi adult, pe la 18-20 de ani, pana atunci se dezvolta.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raul-Valentin (acum 9 ani)

va rog imi spuneti cum schimb yahoo-ul sau cum sa imi sterg contul

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: