Vitamine pentru un bronz sanatos

Colesterol
Intrebare postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma

Buna! Sunt Ela , am 41 de ani, si de foarte mult timp am mare grija ce mananc si ce bauturi racoritoare consum.De curand am suferit o cauterizare a unei rani pe colul uterin care a fost insotita dupa sfatul mediului si de tratament cu antibiotice. In urma acestui tratament am constatat ca valorile lipidelor si al colesterolului sunt foarte mai, chiar alarmante. Va rog sa ma ajutati cu sfaturi referioare la o dieta corescpunzatoare pentru reducerea lipidelor si al colesterolului . Va multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

Dorina6899908 (acum 15 ani)

Tratamentul cu antibiotice nu are nicio legatura cu cresterea lipidelor,din sange.Plus ca, in urma unei cauterizari, se iau putine zile antibiotice si nici asa de puternice.Cauza este tot de dieta alimentara.Nu sunt in masura sa recomand asa ceva.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: