Sunt f nelinistita

Ciclul menstrual
Intrebare postata de mihaela8711 cu 13 ani in urma

Buna ziua,am 22 de ani si am o nelamurire.mi-a venit ciclul in 11iulie 2010,am avut dureri groaznice toata ziua,iar acum observ ca sangele are o culoare inchisa,visiniu si nu stiu din ce cauza. nu am luat niciodata anticonceptionale,acum 8 zile am terminat tratament cu meclon ovule si am fost la medic dermatolog,mi-a zis ca nu trb sa iau,pt ca totul e in regula. va rog sa-mi spune-ti ce poate fi. va multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

(acum 13 ani)

Nu cred ca ar trebui sa-ti faci probleme, culoarea este normala, ar trebui sa te ingrijorezi daca ar fi maroniu. Stai linistita daca nu apar alte semne

Notificarile raspunsului dezactivate
Seteaza notificarile pe email
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ADRIANA (acum 13 ani)

Acum 9 ani am nascut prima fetita am nascut normal. La primul ciclu dupa nastere au inceput durerile de cap si stari de voma . Am facut tomograf si nu am nimic .CE CREDETI CA AM .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mihaela8711 (acum 13 ani)

da,acum ca mi-a rasp cineva..oana iti pot spune ca acuma e de culoare maro inchis. nush ce sa mai cred. poate sa fie ceva grav?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

(acum 13 ani)

Nu inteleg de ce ovulele au fost recomandate de dermatolog si nu ai mers la ginecolog.
Grav nu are ce sa fie, dar ar fi bine sa-ti faci si un control amanuntit. Ai fost racita sau stai in incaperi cu aer conditionat?

Notificarile raspunsului dezactivate
Seteaza notificarile pe email
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mihaela8711 (acum 13 ani)

prietenului meu i-au iesit ceva bubite in varful penisului si am luat meclon avule si el crema,crezand ca avem candidoza,nefiind la medic. vazand ca nu ii trece am mers la un dermatolog si ia descoperit ca a avut negii,acuma i-au trecut,mi-am facut analize si eu,nu mi-a iesit nimic. da,la servici am aer conditionat,evit cat pot,dar tot ii dau drumul vreo 5 ore in timpul programului si noapte dorm cu geamul deschis,noi fiind in italia e ff cald si uneori dimineata simt o raceala in zona rinichilor,sa fie si asta cauza. Imi e putin mai greu sa ajung la ginecolog,nu am nici timp,plus ca nu cunosc. iti multumesc pt sfaturi

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: