Sex neprotejat

Ciclul menstrual
Intrebare postata de donisss cu 9 ani in urma

Am facut sex pt prima oara si am facut o p***ae. nu ne-am protejat pt ca nu ne imaginam ca ajungem la asa ceva. pe scurt, a bagat-o o singura data tare de tot incat a ajuns la acea piele pe care presupun ca a rupto. am realizat ce fac si m-am oprit. inainte de asta ne-am sarutat putin. el spune ca a ejaculat 10 minute mai tarziu, nefiind destul de excitat. am 17 ani si sunt mai mult decat panicata. va rog ajutati-ma!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (6)

Andrei0509 (acum 9 ani)

Buna.Banuiesc ca fiind vorba doar de penetrare fara ejaculare nu este o problema foarte mare ...in afara de ruperea himenului...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 9 ani)

" acea piele ", probabil te referi la himen . Daca este asa atunci, trebuie sa stii ca himenul se afla chiar la intrarea in vagin, deci nu este nevoie de o penetrare adanca pentru a se rupe, in rest.......

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

donisss (acum 9 ani)

Nu imi puteam aduce aminte cum se numea. Eram prea speriata.
Mi.a curs sange cat sa se umple un protejslip. Lenjeria intima era patata doar pe margine.
Am avut doar o durere groaznica prima oara cand a bagat-o, si l.am obligat sa se opreasca
el spune ca nu s.a intamplat nimic si isi sustine ideea ca a ejaculat mai tarziu.
Ar trebui totusi sa iau o pastila de a doua zi? Problema este ca pana m.am hotarat eu s.au facut 28 de ore

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 9 ani)

Ar fi bine sa iei pastila, pentru linistea ta. Mai ai timp pana la 72 de ore.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

donisss (acum 9 ani)

Iti multumesc foarte mult. farmacista si cu farmacista.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

donisss (acum 9 ani)

Scuze. Voi vorbi si cu farmacista

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: