Ciclu menstrual de 2 ori pe luna

Ciclul menstrual
Intrebare postata de geovanna cu 13 ani in urma

Am un ciclu regulat de 28 de zile,dar luna asta mi-a venit la fel ca luna trecută adică pe 1 spre 2,când de fapt eu mă aşteptam să-mi vina pe 28,29.menţionez ca am făcut sex neprotejat cu prietenul meu de pe data 24 mai deci în perioada nefertilă până când mi-a venit pe 1 iunie.dar ce mă miră e că mi-a venit doar 2 zile şi în cantitate foarte mică pe când eu am un ciclu de 3-4 zile şi destul de abundent .dar ieri 14 mi-am văzut o pată rozalie pe slip după care a incetat.cum e posibil acest lucru.am dureri de burtă de sâni,si mai ales de cap.e posibil să fiu insărcinată?dar mi-am făcut un test de sarcină pe 6 iunie după ce a plecat prietenul meu acasă

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

mikmok (acum 13 ani)

Mergi la farmacie si cumpara din nou un test de sarcina si incearca sa-l faci dimineata, cu prima urina sa vezi rezultatatul.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Csara (acum 13 ani)

Posibil sa fii insarcinata. Poti face un test de sarcina, oricand. Alt contact sexual neprotejat decat cel de pe 24 mai, nu ati mai avut intre timp?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

geovanna (acum 13 ani)

nu am mai avut relaţii sexuale neprotejate cu el înainte de 24 mai pt. că eu sunt in italia şi el a venit în 24 mai şi a plecat in 4 iunie.nu am avut contact sexual neprotejat di data de 11 februarie

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

juliana (acum 13 ani)

am avut ciclu mentrual pe 14 iunie,pe 11 am avut raport cu pritenul acum pe 24 miau venit menstruatile din nou e posibil sa fiu insarcinata...... va rog datimi un raspuns
multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adriana (acum 13 ani)

Sarcina extrauterina?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: