Buna

Ciclul menstrual
Intrebare postata de andreea1994 cu 10 ani in urma

Ma numesc Andreea,am 20 de ani sunt casatorita de 2 ani,nu am copii ,si ma doare burta ingrozitor knd sunt pe ciclu....am luat tot felul de medicamente inainte si-au facut efectul dar acum nu,in pluss am inceput sa vomit in prima zi de ciclu si am ameteli ceea ce nu am avut pana acum vreo 2 luni,inainte am luat ibalgin forte,tador,algocalmin,ibuprofen,nospa si degeaba acum nu isi mai fac efectul...am fost la ginecolog si mi-a spus k este fff bn sa te doara burta ca ai ,,ovulatie" si nu mi-a dat nici un fel de tratament,deci 2 zile nu pot sa fac nimik de durere ....Va rog raspundeti-mi si mie :)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

Mirna (acum 10 ani)

Cum sa ai ovulatie in prima zi de menstruatie? Unde l-ai gasit pe doctorul ala? Exista preparate naturiste la plafar pentru sindromul premenstrual.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Byanca Daciana (acum 10 ani)

Buna Andreea si eu am avut aceias problema ca si tine si am fost la doctor chiar de 2 ori si mi-a dat o reteta cu ce pastile sa iau in timpu ciclului ca sa nu mai am dureri si stari de voma,nu stiu sa iti spun ce am luat ca a trecut cv timp de atunci.Mergi la alt doctor ca sa te ajute

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: