AJUTORRRRR raspuns medic

Ciclul menstrual
Intrebare postata de angel_cry cu 13 ani in urma

Buna ziua. Am o problema :( pe 25-26 februarie mi sa terminat ciclul menstrual (mentionez ca este neregulat imi vine o luna da una nu, sau imi intarzie cateva saptamani sau zile:) pe 28 februarie am avut contact sexual neprotejat nu si-a dat drumul in mine. pe 11 martie iar contact sexual nu stiu sigur daca si-a dat drumul in mine, pe 16 martie iar contact sexual nu si-a dat drumul in mine. pe 23 martie ma dureau sanii putin, burta putin, pe 24 dimineata mi-a curs sange si de atunci numai mi-a curs nimic nimic. ma dor sanii nu sunt tari, nu am greturi nu am ameteli nu ma simt obosita. CREDE_TI CA AS PUTEA FI INSARCINATA???? ASTEPT UN RASPUNS URGENT.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (7)

dani.any (acum 13 ani)

cel mai bine sa faci un test maine si ai sa vezi. eu zic ca ar trebui sa te duci la ginecolog si sa ii sp sa iti dea anticonceptionale.. o sa iti regleze ciclul si nu vei mai avea probleme. bafta

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

angel_cry (acum 13 ani)

o sa merg maine sau luni sa imi i-au un test, iar cu anticonceptionalele mi-e frik ca ma ingras:(:(:(. orikum ms de sfat:*

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

dani.any (acum 13 ani)

da stiu ... dar poate nu te vei ingrasa ... depinde de fiecare in parte.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mirela (acum 13 ani)

deci ultima data am avut ciclu in octombrie anul trecut.nu sunt insarcinata,nu iau anticonceptionale.am facut analize si mi sa spus ca am infectie.am facut tratament dar degeaba.ce sa fac?ce poate fi?multumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Iuli (acum 13 ani)

Angel: FOLOSESTE PREZERVATIVUL!!
Mirela: intoarce-te la medic.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Andrei MAndrei este un medic autorizat SFM (acum 13 ani)

CO nu ingrasa, nici nu contin vitamine sau mai stiu eu ce care cresc fantastic pofta de mancare. Metode contraceptive sunt insa multe, alege una care ti se potriveste si astfel eviti aceste stari de panica.

Mirela, inteleg ca nu mai ai menstra de 5-6 luni....ce varsta ai?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Ciclul menstrual.

angel_cry (acum 13 ani)

happy happy mi-a venit menstruatia. dar am niste dureri de burta de cad pe jos. :(:(

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: