2 operatii in acelasi timp raspuns medic

Chirurgie estetica
Intrebare postata de deea4425 cu 10 ani in urma

Buna seara, as vrea sa stiu daca se poate sa fac rinoplastie si augmentare mamara in acelasi timp.Multumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

Cata (acum 10 ani)

Da, sigur ca se poate. Important este sa gasesti medicul potrivit care sa faca interventia cat mai safe posibil. Eu ti-l recomand pe Dr. Dragos Zamfirescu de la Clinica Zetta. Nu am avut experienta a doua interventii in acelasi timp dar iti pot spune ca este un doctor excelent. Poti sa-l cauti sa vezi despre ce este vorba.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dr. Luminita Banacu MDr. Luminita Banacu este un medic autorizat SFM (acum 9 ani)

sigur ca se pot face cele doua interventii in acelasi timp; am avut mai multe paciente pe care le-am facut asa si au mers foarte bine.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Chirurgie estetica.

Irina (acum 9 ani)

da, eu mi-am facut asa ceva la dr. Calin Dobos, este un medic exceptional. Sa te astepti ca dupa operatie sa te simti horror, dar durerea trece si ramai cu rezultatele. domnul doctor a fost foarte atent cu mine, am stat de vorba ore pana mi-a spus cum decurg operatiile, care sunt riscurile, mi-a facut o mie de analize, dupa operatie a venit la control si s-a uitat sa fie totul in regula, chiar si dupa ce am iesit din clinica l-am tot sunat si mereu statea de vorba cu mine. sunt foarte multumita si ti-l recomand. pe site-ul lui are si cazuri inainte si dupa te poti uita si acolo sa vezi cum lucreaza: http://www.drdoboscalin.ro

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

olivia bercea (acum 9 ani)

Buna as vrea sa mi fac doua operati sub aceasi anestezie rinoplastie si marire de sani. se poate?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

GinieAna (acum 9 ani)

da se poate, se numesc operatii asociate si mai ales in chirurgia estetica se practica foarte des. eu mi-am facut implant mamar la dr. Calin Dobos si au iesit foarte bine, nu am avut niciun fel de complicatii, ba mai mult si conduceam la scurt timp dupa. Poti intra la el pe site sa vezi cum lucreaza, eu asa m-am informat si din diferite recomandari pe care le-a mmai gasit pe inetrnet. succes

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: