Candidoza vaginala

Candidoza
Intrebare postata de tanisha cu 14 ani in urma

Care sunt complicatiile unei candidoze vaginale netratate la timp???

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

Sheila (acum 14 ani)

O candidoza netratata si neglijata de la o zi la alta se poate complica astfel incat vindecarea ei sa fie posibila dupa luni de tratament.In acelasi timp trebuie tratat si partenerul

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Maria C (acum 14 ani)

O infectie microscopica precum este Candida Albicans, netratata, poate cauza cancer.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mariandreita (acum 14 ani)

DRAGELOR ! CANDIDA ALBICANS NU DA CANCER .POTI TRAI CU INFECTIA SI 100 DE ANI .DERANJANTE SUNT USTURIMILE , SCURGERILE .DACA NU INTALNITI UN MEDIC GINECOLOG BUN , CARE SA STIE SA TRATEZE ACEASTA NESUFERITA CANDIDA , POATE RECIDIVA IMEDIAT CE TERMINATI TRATAMENTUL , DE NNNNNNNNNNNNNNNNNNN ORI .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

logos70 (acum 13 ani)

Exista un tratament eficient impotriva candidei, C-Free se numeste, se gaseste in sistemul mlm al firmei Coral Club International, il puteti gasi si pe siteul www.coralclubin.eu, va pot sta la dispozitie pentru amanunte.
Sigur, si imunitatea este foarte importanta, pe acest site gasiti si tratamente optime pentru imunitate, sanatatea femeii, sanatatea copilului, sanatatea barbatului, antioxidanti cu nanoclusteri, etc...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: