Metastaze la plamani

Cancer
Intrebare postata de PestreaA cu 10 ani in urma

Am nevoie de ajutor. Bunicul meu anul trecut a avut metastaze pe ficat. A facut operatia la Targu Mures la dr. Borz . A trecut peste, dar ne-au anuntat ca are si metastaze la plamani. Au trecut 10 luni de atunci. Tataie era foarte bine, dar.. de la un timp sa ingalbenit la fata si se sufoca in somn. I-am cumparat aparat de oxigen,il are la cap in permanenta. Va rog frumos, nu stim ce sa ii mai facem.. Daca m-ati putea ajuta cu un sfat. Tataie are varsta de 68 de ani. Multumesc anticipat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

Miron (acum 10 ani)

Impreuna cu familia consumam la interval de 3-4 luni produse pentru detoxifiere si deparazitare Dr. Hulda Clark. Recomand inainte sa folosesti aceste produse, sa citesti cartea Vindecarea tuturor formelor de cancer scrisa de Dr. Clark. Atat tie cat si familiei tale iti va schimba total gandirea despre modul cum actioneaza acest cancer asupra organismului si ce anume trebuie sa faci sa previi si sa tratezi orice forma de cancer.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dr. Cranta Ali MDr. Cranta Ali este un medic autorizat SFM (acum 10 ani)

Dupa cum relatati, afectiunea bunicului dvs a evoluat, metastazele hepatice si pulmonare producand efecte asupra respiratiei si functiei hepatice. Se recomanda tratamentul citostatic, care probabil ca la acest moment nu mai este eficient si recomandabil, si tratamentul simptomatic pentru ameliorarea respiratiei si starii generale, durerilor.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Cancer.

PestreaA (acum 10 ani)

Multumesc frumos domnule doctor. Nu stiu ce sa ne mai facem cu el , a inceput sa tina aparatul acela 3/4 ore pe zi . Si oboseste din ce in ce mai mult. Dumneavoastra credeti ca mai are vreo sansa ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: