Zeolit Mineralul Minune

Cancer
Intrebare postata de KORLUK cu 12 ani in urma

Vreti sa aflati cum ajuta zeolitul in ameliorarea cancerului? Intrati pe site

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (23)

Stefan (acum 12 ani)

Asa este. Si eu folosesc zeolit de multa vreme. De mai multa vreme folosesc zeolit lichid cu DHQ. Il recomand cu mare caldura.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adina (acum 12 ani)

Am gasit cateva situri ca www.*** extrem de multe informatii despre detoxifierea cu zeolit. Este un site extrem de interesant si care prin informatia structurata excelent ajuta la cunoasterea proprietatilor acestui mineral-minune. Lamureste deasemeni si disputa LIQIUD (MLM) versus PUDRA .
Interesante sunt si link-urile postate , catre site-uri straine.
Succes , si spor la lectura !!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Andreea (acum 12 ani)

Zeolitul este o argila superioara, cristalizata la contactul lavei vulcanice cu apa marii; extrage cationic metale grele, ioni radioactivi, virusi, bacterii daunatoare; regleaza PH-ul organismului ; reface imunitatea si energia; amelioreza afectiuni grave de la boli ale ficatului pana la cancer. Informatii complete si comenzi rapide

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Flaviana (acum 12 ani)

Am fost diagnosticata cu cancer mamar. Speriata, am inceput sa ma documentez asupra remediilor existente la ora actuala. Astfel am aflat de zeolit. Cu mari retineri am comandat o sticluta de Zeolit lichid imbogatit cu dhq. Dar, spre marea mea uimire dupa o luna am constatat ca tumora a intrat in regresie. Zeolit LIQIUD

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adelina (acum 12 ani)

Salut. Eu sunt foarte incantata de masca cosmetica pe baza de zeolit. Cu ajutorul ei am scapat de acnee. Este eficienta chiar din primele zile de administrare. De ceva timp ma tot chinuiam cu acneea, si nu gaseam un tratament sa o elimin. Dupa administrarea zeolitului, nu a mai aparut nimic pe tenul meu. Sunt o invingatoare si chiar DA- ZEOLITUL ESTE UN MINERAL MINUNE!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Flaviana (acum 12 ani)

Revin cu informatii despre modul in care am procurat produsul Zeolit lichid cu DHQ . Produsul l-am achizitionat on line pe siteul detoxifiere-deparazitare.ro. Sper sa va fie ofere aceleasi rezultate si bucurii ce mi le-a dus si mie.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

logos70 (acum 12 ani)

Asa este, zeolitul este un mineral miraculos ce amelioreaza si trateaza o gama foarte larga de afectiuni, pe bionaturaplus.com.ro aflati informatii despre activ protect zeolit, feedbackul celor care l-au folosit fiind extraordinar, rezultatele fiind chiar peste asteptari, iar pe www.zeolit-coralclub.ro descoperiti si o firma internationala de suplimente nutritive ce foloseste tehnologie cu nanoclusteri premiata Nobel, ac***a la baza si studiile savantului roman H.Coanda asupra apei Hunza (apa vie), merita toata atentia celor ce doresc sa traiasca o viata sanatoasa si prospera.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

KORLUK (acum 12 ani)

Va multumesc tuturor pentru ca faceti promo pentru zeolit, acest mineral care este cu adevarat miraculos. Celor ineteresati de informatii detaliate le recomand sa intre pe site-ul nostr: Preturile sunt depozit producator.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

KORLUK (acum 11 ani)

Rectific:

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Corlateanu Mioara (acum 11 ani)

Acum am terminat o cura cu zeolit lichid. Pot sa zic ca si-a facut efectul inca din primele zile de utilizare. Numai am palpitatii si nici probleme cu sistemul digestiv. Dupa doar 3 luni de tratament am scapat de niste probleme cu care ma confruntam de ani de zile...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

krisstine76 (acum 9 ani)

te rog daca vrei sa vb pe facebook , krisstine krisstine

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ioana (acum 8 ani)

Unde gasim luchid Zeolitul???va rog sa imi raspundeti

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dascalu Felicia (acum 11 ani)

De unde pot cumpara acest zeolit lichid? Am citit pe internet si intr-o carte de proprietatile miraculoase ale acestui zeolit sub forma lichida si chiar sunt interesata

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

KORLUK (acum 11 ani)

Pentru Adina(Mihoc), dar mai ales pentru cei ce au nevoie.
Zeolit Detoxifiant Marca Inregistrata Econatura poate fi achizitionat acum la Oferta Lunii: Cumperi doua Flacoane si primesti al 3-lea flacon gratuit. Cel mai bun raport calitate/pret il gasiti la flaconul de 250cps dar mai ales la flaconul de pudra 350gr. Zeolitul este cel mai eficace detoxifiant; dar prin calitatile sale uimitoare se obtin ameliorari pana la vindecare in numeroase afectiuni inclusiv in cancer.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

logos70 (acum 11 ani)

pe zeolit-bionatura.ro gasiti zeolit energizat in piramida, recomandat de dr. catalin luca pe OTV, feedback foarte bun la produs..+ sfaturi medicale

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

KORLUK (acum 11 ani)

Stemulin este un produs natural care induce un impuls de multiplicare a celulelor STEM adulte de catre maduva. De aceea poate fi folosit cu succes in diverse protocoale terapeutice, de la hepatita si cancer pana la boli degenerative. Pentru info si comenzi intrati pe site

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nuta (acum 10 ani)

nu pot sa va sun. as vrea sa imi spuneti cu ce se asociaza zeolitul si daca trebuie sal intrerup pana in septembrie ca acum nu sunt in tara si cand vin acasa sa fac comanda cu ce trebuie sa continui tratamentul.va rog sami dati un nr de tel sa va sun pe dv multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

KORLUK (acum 10 ani)

Puteti intra pe mess, asa vorbesc cu toti pacientii mei din Europa.
Cu bine

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nuta (acum 10 ani)

nu pot sa intru cu id asta pe mess :imi zice ca nu e valid. poate lipseste ceva

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

KORLUK (acum 10 ani)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pag 1 din 2