Parotida

Cancer
Intrebare postata de lukyan cu 10 ani in urma

Bunaziua! Numele meu este Lucian am 43 de ani, si cred ca am o tumoare benigna pe glanda parotida stanga.(adenom pleomorf).Cred acest lucru deoarece a aparut acum 4 ani si a continuat sa creasca in acest timp, pana la 2 cm.Am facut RMN si mi s-a spus acelasi lucru.Am o mare rugaminte daca stie cineva un tratament naturist sau o dieta pentru aceasta boala.Sau care este cea mai buna clinica din europa sau din lume pentru aceasta operatie.,deoarece am inteles ca este o operatie complicata.Riscurile fiind:paralizie faciala,recidiva (in malign).mentionez ca este sub forma unui nodul de densitate tare si mobil.
astept un raspuns urgent. multumesc anticipat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

Liana Enache (acum 10 ani)

Ai incercat tratamentul cu zeolit lichid imbunatatit cu dhq, ph balancer si oxy dhq de la Get Healthy again?

Uite informatii necesare culese de pe diferite situri:

Zeolitul este un mineral cu o structura unica de interconectare tip grilaj. Aceasta structura tip grilaj este aranjata pentru a forma un cadru de fagure de miere cu canale de interconectarea si pori consistenti ca diametru. Alumina incarcata negativ si blocurile de constructie tetraedrice din dioxid de siliciu incarcate neutru sunt suprapuse pentru a produce o deschidere tri-dimensionala in forma de fagure. Zeolitul este unul dintre putinele minerale incarcate negativ, ce se gasesc in natura. Atunci cand este ingerat, el actioneaza ca un magnet electrostatic, absorbind toxinele incarcate pozitiv inchizandu-le ca intr-o cusca in interiorul sau. Zeolitul lichid imbogatit cu DHQ este fin micronizat pentru a permite patrunderea acestuia in sange in scopul colectarii metalelor grele din toate organele interne. Zeolitul "murdar" este apoi eliminat natural in siguranta din organism.

OxyDHQ reprezinta cel mai recomandat produs de oxigenare al nostru, reprezentand o sugestie de supliment anti-cancer de cea mai inalta calitate. OxyDHQ are in compozitia sa apa fortificata cu deuteriu si 84 de minerale, 39 enzime, 19 aminoacizi.

OxyDHQ, joaca rolul unui electrolit, care are abilitatea de a stimula celulele sanatoase in crestere prin adaugarea volumelor adecvate de voltaj pentru celule. Aceasta creste de energie celulara, reprezinta exact ceea ce aveti nevoie pentru a preveni dezvoltarea cancerului. Deasemenea, ucide virusii, parazitii, bacteriile, mucegaiul si ciupercile. Este bine de stiut ca OxyDHQnu distruge si microorganismele benefice care se regasesc in organismul dumneavoasta.

pH Balancer 8.0 reprezinta cel mai eficient alcanizator al corpului uman descoperit pana in prezent. Formula sa pe baza de L-Taurina, Crataegus Oxyachanta, Sofranel, Wasabi Japonica, Cirese salbatice, Allium Cepa, Berberis, Vaccinium, Scortisoara, L-Carnitina, L-Arginina, Turmeric, Cayenne, Pedicularis Canadensis, Dioscorea, Asclepias Tuberosa, Potasiu, Fritillaria si Magneziu, prin normalizarea nivelului pH-ului, conduce la stoparea cancerului aflat in forma incipienta si inhiba evolutia bolii atunci cand stadiul este unul avansat.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Buna (acum 10 ani)

Buna Lucian, scrie-mi un email pe yahoo la za_ne_bu_ne (elimina insa liniutele din nume) ca sa-ti spun din experienta unde sa te duci si ce sa faci ca sa te vindeci in cel mai rapid si bun mod.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

IONEL (acum 9 ani)

Am si eu aceeasi problema,lukyan,daca ai gasit vre-un remediu,te ro lasa-mi si mie un raspuns,sau scrie-mi pe [email protected]

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: