Cancerul de col uterin

Cancer
Intrebare postata de symona23 cu 14 ani in urma

Cine poate sa imi zica o clinica buna in roma pt operatie de cancer de col uterin?urgent.multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

chrisa (acum 14 ani)

cred ca ramane clujul si bucurestiul

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

un eu (acum 14 ani)

in romania as opta pentru Cluj. E diferit de orice alt institut din tara, fie el si din Bucuresti. Bafta!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 14 ani)

Am aceeasi parere, Clujul este un insitut de exceptie, dar intrebarea este pt. Roma,cel putin eu asa am inteles.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

symona23 (acum 14 ani)

cu ceva timp in urma era o doamna care se operase la roma si era foarte bine.eu vroiam sa dau de acea doamna sa imi zica la ce clinica sa operat pt ca nu am foarte mare incredere in doctorii de la noi(vazand atatea cazuri).o sa fac o programare la cluj(mi-a mai fost recomandat)sa vedem.oricum multumesc mult

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 14 ani)

Sunt operata la Cluj, acum 3 ani si 9 luni si ma simt fffffff. bine. Daca vrei iti pot da mai multe informaii despre medicul respectiv,etc. Ai incredere, avem si noi medici si institute f. bune. Aceasta interventie cu cat este facuta mai curand cu atat este mai bine, vad ca primul mesaj al tau este de acum 2 luni..............nu crezi ca timpul trece in defavoarea ta [sau a altcuiva,pt. care te interesezi] ? Din momentul descoperirii pana la operatie ,la mine a durat doar 2 saptamani. Multa sanatate !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: