Cancer cu metastaze la ovar colon si ficat

Cancer
Intrebare postata de membru256025 cu 10 ani in urma

As dori sa stiu daca mai este cineva in aceasta situatie: bolnava cu anus iliac in partea stanga, operata in august 2013. Incepand de ieri 6 dec. 2013 au aparut scurgeri pe anus de culoare verde si cu miros specific. A mai tracut cineva prin asa ceva?
va multumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

Buna ziua (acum 10 ani)

Buna, medicina nu stie nimic corect despre cancer si de "tratamente" ce sa mai vorbim,.
Afla singura cauza (sufleteasca) a cancerului tau si vindeca-te singura, caci este posibil.
Cancerul se vine la fel de usor ca o gripa sau raceala daca stii de la ce provine.

Cu Noua medicina germana care descrie exact cauzele la toate bolile cat si localizarile organice si cerebrale ale cancerului in functie de trauma sufelteasca poti afla aici:
http://s*****a/f127-noua-medicina-germana-dupa-dr-hamer

Daca te lasi pe mana medicinii normale sansele de supravieturire la o boala la fel de banala de fapt ca si o racela scad la sub 2%.

Cu Noua medicina germana sansele cresc la cel putin 98%.

A sosit era cunoasterii si a informatiilor.

Metastaze nu exista, ci doar cancer cauzate de noi conflicte.
Trebuie vazut care a fost primul cancer. Cancerul la ovare apare la femei dupa pierderea cuiva drag daca diagnosticul a fost corect. Celelalte forme de cancer au alte cauze sufletesti.
In functie de suerinta sufleteasca apare un anume tip "cancer" in mod matematic exact.
Daca se daauga noi suferinte si conflicte sau traume apar cancer la alte organe,
De ex. cancerul la plamani numit des de dcotori "metastaze" apare in urma fricii de a murii sau frica de a muri pt. altcineva. Daca cineva primeste diagnoza "cancer" in cele mai multe cazuri asta este sinonim cu "frica de a murii", ceea ce duce in mod automat la cancer la plaman.

Insa "cancerul" este de fapt doar procesul de vindecare dupa suferinta sufleteasca si care daca nu s-ar depista in cele mai multe cazuri ar trece de la sine!

Depistarea cancerului in procesul de vindecare duce la traramente daunatoare si procesul de vindecare este oprit aparand chiar cancere noi in urma fricii de cancer si chinurilor afland diagnoza.
Deci in medicina tot ce se face este pe dos nu numai cu privire la cancer insa mai ales cu el.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ionut (acum 9 ani)

Ba cat rahat mai poti manca? Cum ai auzit tu sa treaca de la sine? Eu stiu caz concret care a murit de cancer fara a avea habar ca are asa ceva. De ce pacaliti lumea sa dea bani pe toate p***aile, doar pentru ca le oferiti voi un pic de speranta.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: