Titlu intrebare

Boli intestinale
Intrebare postata de viorica167 cu 13 ani in urma

AM FOST DIAGNOSTICAT COLON IRITABIL,AM URMAT REGIM ALIMETAR SI MEDICATIA PRESCRISA TIMP DE APROAPE O LUNA,DAR NU S-A AMELIORAT CU NIMIC SITUATIA,AM SLABIT SI VOMIT DI 6 IN 6 ZILE.MEDICILOR LI SE PARE NORMAL,MI S-A SPUS SA TIN REGIM IN CONTINUARE.ESTE DIN CE IN CE MAI GREU.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

Dan M 0724 638604 (acum 13 ani)

Va recomand sa beti apa kangen. Este produs ade un echipament japonez, medical, printr-o tehnologie revolutionara. Va rog sa cititi mai multe pe site: www.apaviekange.ro
Pentru informatii suplimentare, va stau la dispozitie

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pah Ioana Panculescu (acum 13 ani)

incercati si psihoterapie,Colonul iritabil este o tulburare psihosomatica

Control Med
[email protected]

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ochi negri (acum 13 ani)

Din pacate,colonul iritabil e destul de pacatos,in sensul ca poate sa-ti dea tot felul de probleme.Ce regim alimentar tii?Ce medicamente iei? Cum se manifesta starile de rau,prin voma?Atat?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

CARMEN (acum 12 ani)

buna seara.....va scriu de undeva din Spania .....am o fiica de 19 ani ...va rog sa-mi spuneti opinia d-voastra ce ar putea avea ..de aproape 2 luni dupa ce mananca merge la wc cu diaree...am facut analixe la coprocultura i-au iesit negative in schimb analizele la sange arata ca are o anemie destul de avansata ...i sa administrat un antibiotic pe care la luat 10 zile ...mi se tot spune sa repet analizele la sange dar nimic concret cu ce ar putea avea ....acum mai nou seara face febra ........si a pierdut mult in greutate ...nu stiu ce as mai putea face ....va multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: