Usturimi+durere penis+aspect urat

Boli genitale masculine
Intrebare postata de Shreks cu 13 ani in urma

Buna ziua.Am si eu o problema.Acum 6 sapt am avut un contact sexual neprotejat. La vreo 4 sapt mi-au aparaut niste pete micute in zona penisului fara a provoca mancarimi sau alte chestii.Am crezut k am capatat o ciuperca frumoasa si ac***a prin casa un tub de canesten am aplicat pe zona respectiva.

La 2 zile zona pe care am aplicat unguentul s0a facut rosie, am usturimi si dureri atunci cand ejaculez si ,in ciuda faptului k tin un regim igienic riguros, pesinus are un aspect "branzit" (imi cer scuze pt. exprimare).
Un sfat?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

moniqmoon (acum 13 ani)

mergi la un medic...cat mai repede posibil!...din ceea ce spui pare o boala venerica...nu mai astepta sfatul meu e sa contactezi cat mai repede un medic!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

andu (acum 13 ani)

Genial! Da'' prezervativul ce avea?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Shreks (acum 13 ani)

apreciez raspunsurile "geniale". Se mai intampla omule sa te lasi dus de val.Nu e o chestie desteapta da se mai intampla.Nu toti sunt perfecti k tine.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

andu (acum 13 ani)

e bine sa te lasi dus de val. dar numai cu prezervativ la tine. altfel vezi ce ti s eintampla.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Hurdy (acum 13 ani)

andu esti mai prost ca noaptea.... bai omuletz... dar tu o faci tot protejat sau cum? :))

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: