Probleme testicule

Boli genitale masculine
Intrebare postata de MembruMobileApp15033021033365 cu 10 ani in urma

Buna ziua, de ceva timp am o problema la testicole, eu tind sa cred ca vina o poarta ridicarea regulata de greutati (lucrez intr-un hypermarket), simt o jena ca o apasare nu dureroasa, nu ma doare cand ma controlez/masez/ating, este o senzatie oarecum ca atunci cand stai in frig iarna fara lenjerie intima, eu unul simt o jena de cand ma stiu atunci cand stau in frig, iar ca pozitie... cel drept de multe ori este mai in fata, fata de cel stang, deci nu mai sus nu mai jos ci mai in fata (spre penis), sunt o persoana mai emotiva si as dori o parere sa stiu la ce sa ma astept de la viitoarea consultatie,
Multumesc mult!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

smookyzke (acum 10 ani)

se mai intampla !!! daca nu trece intr-o saptamana du-te la doctor!!! ;) !!! probabil ai facut o mica infectie sau o imflamare !!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

MembruMobileApp15033021033365 (acum 10 ani)

Multumesc mult pentru raspuns, dar va rog nu va opriti din a raspunde in continuare, astept raspunsuri si de la medici daca sunt paici,
Multumesc mult!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Mihai (acum un an)

Vreau sa stiu daca tia trecut , si eu am aceeasi problema . Spune te rog ce ai facut

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: