Piele penis rupta

Boli genitale masculine
Intrebare postata de royalroyal cu 10 ani in urma

Buna ziua in urma unui act sexual, am simtit o durere, observ cu stupoare ca s-a rupt o bucatica de piele de pe penis, sange a curs foarte putin, pisca cand spal cu apa, observ si intreruperea unei venisoare acolo unde e bucata de piele lipsa, se poate sa se fi rupt si vena? ma pisca/doare doar cand pun apa sau sau cand pun mana pe zona respectiva, ce este de facut? urgent, va rog astept un sfat. aceasta s-a intamplat in urma cu 2 ore.
poze: http://tinypic.com/r/w9jr0y/8
http://tinypic.com/r/2zfn29w/8
http://tinypic.com/r/2aam4gp/8

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

FreeStyle11 (acum 10 ani)

Cred ca s-a crapat pielea mai degraba decat sa se rupa o bucata din ea.Nu s-a rupt nici o vena.Trebuie sa il dezinfectezi si sa il bandajezi, bineinteles, si repaus cat timp se vindeca.Daca vrei sa fi mai lamurit dute la medicul urolog, insa cred ca e ceva de care poti sa ai grija si tu insuti.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

royalroyal (acum 10 ani)

multumesc de raspuns, ai vazut pozele?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

royalroyal (acum 10 ani)

pudra Sapromed este buna?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

andrei (acum 8 ani)

salut am vazut pozele ..am si eu aceeasi problema ..spune mi te rog cum ai procedat ca sa te vindeci

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Utilizator11571914393 (acum 4 ani)

Cum ți-a trecut?
Astăzi, şi mi-e mi s-a întâmplat!
Vreau răspuns rapid! Mulțumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: