Ajutooorrr!!!!

Boli genitale masculine
Intrebare postata de andrei111131372 cu 14 ani in urma

Buna tuturor si multumesc anticipat pt eventuale raspunsuri....ma preg pt o noapte cu totul si cu totul speciala..si as vrea sa fie cu adevarat d neuitat..concret si la subiect..desi nu ma plang as vrea k erectia sa tine mai mult macar pt o seara...spuneti-mi c as putea face..un medicament naturist sau ceva d genu luat o singura data sau orice sfat e bine venit..ms anticipat si astept kt mai multe optinui..

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (18)

Sheila (acum 14 ani)

Din cate observ ai 20 de ani, la aceasta varsta nu cred ca ai nevoie de medicamente daca nu ai o problema grava. Ai incredere in tine si totul va fi ok

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

andrei111131372 (acum 14 ani)

ms pt sfat..dar totusi mi-ar placea sa aflu un mic tertip ..totul pt cauza:))

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mariaioana99 (acum 14 ani)

apilarnil si catina de trei ori pe zi tinuta in tzuica de casa indoita cu vin rosu. efect imediat si garantat.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

liviutza (acum 14 ani)

ce trebuie facut cu amestecul asta?..se bea sau se bandajeaza .. cu el

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mariaioana99 (acum 14 ani)

se bandajeaza, nu stiu multi trucul asta asa ca trebuie sa te simti privilegiat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

andrei111131372 (acum 14 ani)

:))))buna intrebare..

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mircea_bun (acum 14 ani)

poti incerca o trditionala viagra da vezi sa ai contractu semnat ca altfel doar cu drujba o mai culci....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mariaioana99 (acum 14 ani)

viagra e pastila = subs. chimica , are efect mai bun si mai indelungat amestecul propus de mine, dar ma rog cum credeti

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mircea_bun (acum 14 ani)

maria ioana, intamplarea face ca eu cunosc acest amestec de care vorbesti tu, e drept usor modificat: eu stiam si varianta in care adaugi putina menta, pentru o senzatie racoritoare de lunga durata. Dezavantajul este ca iti inalbastreste penisul, e ca si cum ti-ai face frectie cu albastru de metil... din acest motiv, pentru momente "cu totul si cu totul speciale" sau "de neuitat" eu prefer viagra...

Dezavantajul viagra este insa ca iti accelereaza ritmul cardiac iar daca nu ai mai vazut femeie dezbracata in viata ta risti ca prima oara sa fie si ultima... ceea ce nu iti doresc pt ca ar insemna sa ratezi sute de astfel de momente foarte foarte speciale...

cred ca urarea cea mai potrivita in acest caz este...
fir intins si la mai mare

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

omnia (acum 14 ani)

Hmmm,

Dragul meu, la cat de emotionat esti vis-a-vis de aceasta seara...presimt ca nu-i de bine...ar trebui sa stii (cati ani ai?) ca un barbat, atunci cand este foarte atras sexual de o femeie, are o erectie destul de rapida. Si asta nu-l face impotent sau mai stiu eu cum se zice acu la moda; asta inseamna pur si simplu ca se dedica actului sexual si se implica si sentimental.
Repet: cati ani ai? de ce sa iei p***ai si tampenii? ca sa te trezesti ca nu-ti mai functioneaza apoi masinutza deloc fara benzina speciala?

Pentru o femeie, o seara speciala nu inseamna un contact cu o masina de cusut meseriasa; inseamna gesturi frumoase, atentie, tandrete.
Si daca nu te tine mult jucaria la primul act care e problema? Un minunat motiv pentru runda a 2-a, a 3-a si tot asa.

Conteaza foarte mult pregatirea ta psihica in seara cu pricina..nu doparea cu tuica si vin rosu, ca poate-i mai vine fetei o idee si se imbata...si gata seara voastra speciala :)

Serios acum, gandeste-te la ceea ce e important intr-o relatie amoroasa, nu la p***ai; nu-ti fa probleme aiurea.

Multa bafta...si..daca nu suntem indiscreti..poate ne povestesti cum a iesit!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mariaioana99 (acum 14 ani)

sau poti sa mimezi actul in sine

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mariaioana99 (acum 14 ani)

am glumit mai devreme.... dar totusi sa stii ca e foarte posibil sa suferi de o afectiune numita DORFLOZA - documenteaza-te pe tema asta si ai sa vezi ca nu e de gluma

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mircea_bun (acum 14 ani)

Sa nu crezi discursu propagandistic cu "se dedica actului sexual si se implica si sentimental". Tu trebuie sa iti atingi obiectivul, ba chiar sa il penetrezi zdravan si darz, trebuie sa te porti medieval cu...stii tu ce

iar daca intr-adevar iti faci griji in privinta "andurantei" cred ca o masturbare ti-ar prinde foarte bine

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cristina (acum 14 ani)

e trist ! ce dracu ai facut pana acum de nuai avut seara foartespeciala? ai dormit cu mami?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cristina (acum 14 ani)

promovarea responsabilitatii sociale a intreprinderilor cultura managementului etic a afacerilor cultura bilantului social

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

bbbb (acum 14 ani)

ciao sunt la servici si te asteptam sa intrii sa vorbim

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

vyo_lupascu (acum 14 ani)

scurgerea unui lichid galbui insotit de usturimi la urinare la baieti ce inseamna?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

simoma (acum 14 ani)

Boala cu transmitere sexuala

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: