Buna

Boli genitale feminine
Intrebare postata de florica58126131 cu 15 ani in urma

Buna am 23 de ani si nu am avut oragasm cu nici un tip eu pot sa ajung la oragasm dar singura dar nu pot cu ei ma simt bine relaxata si imi place mult de tot dar nu ajung acolo vreau si io un sfat plss multumesc bella

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (6)

carmen658 (acum 15 ani)

Buna Bella,
Totul depinde de partenerul tau, el ar trebui sa aibe mai multa grija de tine, sa te iubeasca, iar tu ar trebui sa fii mai relaxata. Succes

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

IULIANA-ANA (acum 15 ani)

Poate ar trebui sa discuti mai mult cu partenerul, sa-i explici ce anume in place si atunci poate vei fi multumita

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

florica58126131 (acum 15 ani)

buna mumtumesc ptr mesaj dar mai am o problema poate poti sa ma ajuti :d actualul meu prieten a fost cel mai bun prieten al meu ne stim ff bine pot vb cu el deschis orice , ma atrage ff mult imi taie rfespiratie de multe ori dar cand intra in mine nu il simt si imi doresc ff mult dar nu il simt indiferent ce imi face cum stau :( help me

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

florica58126131 (acum 15 ani)

buna mumtumesc ptr mesaj dar mai am o problema poate poti sa ma ajuti :d actualul meu prieten a fost cel mai bun prieten al meu ne stim ff bine pot vb cu el deschis orice , ma atrage ff mult imi taie rfespiratie de multe ori dar cand intra in mine nu il simt si imi doresc ff mult dar nu il simt indiferent ce imi face cum stau :( help me

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

maria705126603 (acum 15 ani)

buna.te inteleg perfect pt.ca si eu am aceasi problema si cred ca nu partenerul este de vina si mai degraba noi ar btrebui sa fim mai relaxate si sa avem mai multa incredere in noi.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

DELIA18127689 (acum 15 ani)

off..pot spune k am fst si eu in aceiasi situatie ca si tine..mai intai ff buni prieteni ..mai apoi relatia a avansat ca sa zic asa,..stai linistita..poate ori tu ori el inca nu ati realizat k ati trecut la alfel de relate..cel putin la mn asa a fost..pup si bafta

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: