Umflatura pe penis raspuns medic

Boli de piele
Intrebare postata de marius1990 cu 11 ani in urma

Buna ziua ....am o umflatura pe pielea penisului de 2 saptamani daca apas tare p ea ma doare ....o poza..........http://postimage.org/image/yw3cwlkrf/ .............MULTUMESC

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

marius1990 (acum 11 ani)

si inca cva nu am avut contact sexual de 2 ani ........

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Medic SfatulMedicului MMedic SfatulMedicului este un medic autorizat SFM (acum 11 ani)

Un consult dermato- venerologic si/sau urologic este recomandat.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Boli de piele.

marius1990 (acum 11 ani)

asa la prima vedere e ceva grav ??

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Utilizator11604353669 (acum 3 ani)

Eu nu ma masturbam deloc încât sa ejaculed dar astăzi m am masturbat de 5 ori cu ejaculări de la prima la ultima cu ejaculări mai mici la ultima în seara asta am continuat sa o fac forțat chiar dacă penisu era umpic prea "obosit" pot spune și a fost cam dureroasa și rapida și agresiva am avut durere la tot nivelul penisului inafata de cap fiind forțată și rapida în cam 4 6 minute o ejaculare micuța pot spune și am plecat după la bucătărie și apoi făcând dus am sesizat ca de la tot împrejurul penisului era umflat nu am dureri decât foarte mici decât dacă apăs iar dacă trag de piele spre cap ma doare puțin mai tare, da am 14 ani și îmi este frica sa spun mamei și nu știu ce sa fac sunt speriat și îmi fac griji cum se poate rezolva orice va rog răspunsuri serioase sunt foarte îngrijorat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Utilizator11636379082 (acum 2 ani)

Salut la fel am și eu cum se repemdiaza problema o am de ceva timp e ceva crema

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: