Probleme penis

Boli cu transmitere sexuala
Intrebare postata de anamaria1110178 cu 15 ani in urma

Acum cateva zile dupa ce am facut o baie m-am asezat comod sa ma uit la un meci de fotbal...(in pauza m-am miscat nu am avut probleme)la sfarsitul reprizei a doua capul penisului mi s-a atins de picior si am simtit o mica durere.Durerea o simt in interiorul capul penisului si nu am arsuri probleme la urinare sau alte chesti(nu am observat nici o anomalie,absolut nimic)... doar in momentul atingerii simt asta si doar in partea dreapta a capului.Pe zii ce trece durerea se amelioreaza,insa vreau sa aflu care este motivul.Btw nu e vorba de o problema de decalotaj..mi-am inceput viata sexuala insa nu am avut nici un contact cateva zile in urma[si cand am avut am avut protejat,si nu cred ca este o iritatie ptr ca niciodata nu am fost sensibil la textile etc].A... si inca ceva=>nu sunt circumcis.

PS:Nu am mers la doctor ptr ca am vazut ca durerea e din ce in ce mai mica...insa au trecut peste 48 de ore.

Multumesc anticipat !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (9)

VALENTIN31110800 (acum 15 ani)

Spune-mi mai intai cati ani ai.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Nicoleta263112176 (acum 15 ani)

Sunt Disperat Am penisul nu in erectie 4 cm si in erectie 7 !Ce pot face Va rog Ajutatima!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Nicoleta263112176 (acum 15 ani)

am 14 ani:)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

VALENTIN31110800 (acum 15 ani)

Stai linistit, ai doar 14 ani. Mai are timp sa creasca...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Sm0k3 (acum 13 ani)

AM facut sex Cu o Tampita virgina am Pacalito am varsta :15 ani si peste 12 zile imi curge un lichid din penis ceva ca sperma dar nu este sperma VA ROG SPUNETIMI !!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ady (acum 13 ani)

eu zik sa te duci la urolog si sa ii spui totul nu vreau sa te speriu sa te descurajez dar sa nu fie vorba despre o boala venerica...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

sili (acum 13 ani)

fii mai atent cu barbatia ta

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

valy (acum 13 ani)

buna am 14 ani si am o problema cred eu penisul meu este in regula doar ca imi este putin greu sami treg pielea pete capul penisului si nu ma doare tare

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alina (acum 11 ani)

am si eu o MARE PROBLEMA pe artea inferioara a penisului am observat o unflatuta aproape de radacona penisului de marimea unei alune
nu stiu sa ma mai fac apare in mometul in care ma urinez se aduna acolo urina si apoi iese afara
si cand am contact sexual sperma ramana acolo nu iese afara
dati un sfat la ce medic trebuie sa merg
multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: