DEPRESIE,ANXIETATE ,ATACURI DE PANICA

Anxietate
Intrebare postata de gabriela10899046 cu 15 ani in urma

Constituim un grup suport pt astfel de afectiuni,este virtual pe adresa de mess si este bine venit oricine cu asemenea probleme,am constatat in timp ca un mare ajutor este comunicarea si posibilitatea de a-ti impartasii problemele si altora in suferinta,cine considera util poate sa imi lase in pv intentia si IDul de mess

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (599)

Ilie166850 (acum 15 ani)

id-ul meu este: gabriel03081976

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Gregorian (acum 9 ani)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gabriela10899046 (acum 15 ani)

ID ul meu este alexandrumures si intentia pt constituire a Grupului Terapeutic Suport este valabila,suntem 3 pana in acest moment dar cu siguranta vom reusi sa inchegam un grup mai mare,nu neglijati ajutorul ce poate veni in primul rand sustinerea morala si experienta altora ce trec prin asemenea episoade.nu suntde specialitate sunt si eu afectat iar pe forum informatia si comunicarea se disipeaza.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

daniela (acum 12 ani)

si eu am atacuri de panica si anxietate id meu mellerdana76

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ilina (acum 11 ani)

daca vrei sa scapi de atacuri de panica si anxietate scrie-mi la id ilina1212 sa-ti spun cum am scapat eu de ele si mi-am tratat si alte probleme

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mindrea carola (acum 11 ani)

am atacuri de panica de aproximativ 5 luni(am constientizat ca sunt atacuri de panica de aproximativ o luna). orice sprijin este binevenit.id-ul meu este mindreacarola.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

marian (acum 11 ani)

am atacuri de panica de 8 ani si nu mai suport

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cristina (acum 11 ani)

am avut acu 5 ani un atac de panica,si cateodata mi se par tot felul de lucruri de ex: ca imi face cineva fermece sa nu mai fiu cu cine sant ..................

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

florina (acum 11 ani)

marian ai urmat vreu tratament,din experienta mea de 7 ani de atacuri pot sa-ti spun ca nu se vindeca de la sine.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

tibi_isus (acum 11 ani)

pace

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

robert alexandru (acum 11 ani)

am bagat eu id tau dar astept acceptul

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

tudoradela (acum 10 ani)

si eu sunt intr-o situatie asemanatoare !!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

LETA (acum 10 ani)

Draga Ilina, sufar de depresie grava, am insomnie nu am putere sa fac nimic. Ma chinui de citeva luni si nu stiu ce sa mai fac . Te rog sa-mi spui ce ai facut tu sa scapi de depresie si anxietate.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

monica (acum 10 ani)

ti-as ramine vesnic recunoscatoare !! am ajuns deja intr-un stadiu ingrijorator...m-am programat deja la psihiatrie !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Sonia (acum 9 ani)

Te rog sa imi spui si mie cum ai scapat de atacurile de panica.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Bună în februarie 27 am avut ciclu și în martie nu acum în 2 aprilie mia venit ce se pote întapla (acum 9 ani)

eu cu arketis am scapat de atacuri de panica, erau f puternice atacurie si aveam si fobii fel de fel

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Sechel Ileana (acum un an)

Bună ziua sunt interesata de un răspuns cum sa scap de atac de panica? Va mulțumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Halasz zoltan (acum un an)

Cum ați scăpat de anxietate
Ca și eu ma chinui de 3 ani

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Mariana (acum 10 luni)

Cum pot scapa de atacuri de panica și de anxietate

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

MembruMobileApp1491574855 (acum 3 luni)

Bună ,și eu sunt interesată

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Vezi toate raspunsurile
Advertisement Advertisement
Pag 1 din 30