Erorile, greselile medicale

Ametelile si vertijul
Intrebare postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma

Am ameteli de 7 ani si nu am scapat de ele nici o clipa.Am mers la toti medicii specialisti am luat tot felul de tratamente si nici un rezultat.Am facut recent si un RMN dar a iesit bine.Nu stiu ce sa mai fac unde sa mai merg ptr ca eu consider ca in cazul meu este mereu o eroare de diagnostic.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (7)

carmen658 (acum 15 ani)

Buna Andrada,
Daca medicii nu ti-au gasit nimic,te sfatuiesc sa apelezi la un irisolog. Sanatate

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mihaela1062 (acum 15 ani)

consulta un endocrinolog sau uno,o.r.l.-ist.pot fi probleme de echilibru[cele 3 oscioare din ureche au influenta asupra echilibrului].sanatate multa!boema

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Laura213128323 (acum 15 ani)

nu am auzit de irisolog si nu stiu daca este si la braila.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Laura213128323 (acum 15 ani)

la ORL am fost si nu mi-a spus nimic ,stiu ca am o sinuzita,endocrinologul mi-a dat eutirox ptr hipertiroidie dar nu am avut un tratament pe termen lung.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alina catalina128429 (acum 15 ani)

se mai intampla sa nu se poata da un diagnostic adecvat cu toate ca de 7 ani e cam mult dar te rog,daca vrei,cautama si o sa rezolvam.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Radulescu Carmen (acum 8 ani)

Yo am avut acelasí simtome si mia dat un un tratament un doctor din Spania eram ametita tot timpul, in spania íi spune -vertigo -si sunt bine acum.pentru mai multe detalii la telefon 0731461665

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ionela (acum 8 ani)

Bună. Și eu mă confrunt cu aceleași probleme de 3 ani.am făcut multe controale și fiecare mă tratau șimi dădeau tratamente după presupuneri.ca și un exemplu.neurologul mă trata de atacuri de panica.orl migrene și etc fiecare în lui.am văzut ca ai spus ca ai luat un tratament în spania.imi poți spune exact ce pastile ai luat?As putea și eu sa le procur deoarece cumnata mea e căsătorită în spania și ar putea sa mi le trimeata.nu știu ce sa fac sa scap odată de stari nu le am puțin am zile întregi de dimineata pana seara zile la rand chiar săptămâni luna de luna rareori am câte 3 5 zile bune intro luna.astept răspunsul tău. Multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: