Senzatie de ameteala

Ametelile si vertijul
Intrebare postata de cosminas44 cu 12 ani in urma

Buna ziua ...vara trecuta am inceput sa stau noaptea la calculator pana pe la 2-3 si intr-o dimineata. m-am trezit ametit .am crezut ca este o ameteala temporara dar aceasta ameteala o am si in prezent .am facut. analize si au iesit bune. Nu mai stau la calculator dar tot sunt ametit . ce pot sa fac? Multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (6)

eva40 (acum 12 ani)

Trebuie sa va demagnetizati corpul si sa va oxigenati.
Va rog intrati pe situl
www.***.ro si cititi depsre COMMUNIGUARD si Low deuteriu Oxy Cristal
doza zilnica este 3x 20 picaturi intr-un pahar de apa plata

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

aaa Advertisement
Remediu homeopat (acum 12 ani)

Cumpara remediul homeopat Cocculus CH30 si sugi cate o singura granula odata la 2 zile pana te faci bine, daca se amelioeaza simptomele dar nu trec de tot maresti intervalul la vreo 6-7 zile. Cand dispar simptomele il opresti. Eviti cafeaua si cola. Este posibil sa apara o mica agravare dupa care de abia ameliorerarea, deci nu opresti din cauza asta.
Remediul costa 6 lei si se gaseste numai la farmacii homeopate. Este pt. ameteala produsa de lipsa de somn. Succes.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

eva40 (acum 12 ani)

si sa te astepti la cativa ani buni sa simti ceva schimbare

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Esti obraznica si rea (acum 12 ani)

Medicina homeopata este practicata numai de medici si remediile homeopatice se gasesc numai la farmacii si sunt aprobate si autorizate de catre stat. Spre deosebire de OMMUNIGUARD si Low deuteriu Oxy Cristal si alte p***ai...
Clanta mai mica si nu te mai lega de altii ca sa nu ma leg si eu de tine.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

eva40 (acum 12 ani)

Communiguard este la fel aprobat de ministerul sanatatii,vezi ca o iei in freza.
Altfel,chiar cei "avizati" fac cele mai mari crime impotriva oamenilor de rand.Vindeti bobite facute din urina si alte minuni,rezultate aveti...nu
Ce sa mai zicem de medicamente....mor oamenii pe mainile voastre,va este frica de alte produse care sunt bune cu efect rapid...nu ma mir.Am multe colege medici,care au lasat homeopatia pentru ceea ce fac si eu.Nu ma jigni ca nu ma cunosti!!!
Ocupa-te de bobite si mucles
ps
invata sa scrii corect

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pai homeopatia facuta de alopati (acum 12 ani)

Pai homeopatia adevarata nu se invata intr-un cursulet de catre medici alopati care pana atunci au invatat totul pe dus si acum in loc de alopate dau homeopate. Cu astfel de medici "homeopati" nu se poate face homeopatie adevarata si sansa de vindecare este destuld e mica, desi de sute de ori mai mare decat cu p***aile tale sau cu alopatia.
De aceea trebuzie gasit un medic homeopat ADEVAERAT si nu alopati incepatori care au inceput si ei sa dea remedii homeopate ca este la moda. Pe acest pamanu nu exista o medicina mai potenta ca homeopatia, insa ca sa ajungi sa o stapanesti iti trebuie daruire, talent si timp de studiu, lucru rar de gasit la medicii de azi. De aceea sunt si putini homeopati buni in Romania.
In plus remedii homeopate din urina nici nu exista. Vezi de treburile tale si nu mai vorbi p***ai numai ca tu ai mers la niste incepatori.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: