Alergie

Alergii
Intrebare postata de daniela488735 cu 13 ani in urma

Unde se poate face testul cu ace pentru a sti la ce sunt alergica,la noi in tara?Eu sunt din Mangalia,jud.Constanta.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (18)

Iuli (acum 13 ani)

La Colentina.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

daniela488735 (acum 13 ani)

multumesc mult

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

rorica (acum 13 ani)

Sunt medici alergologi buni in Constanta. Eu am fost la dr. Copaciu Letitia are cabinet in tomis 3 chiar in statie la autobuz, imposibil sa nu o gasesti. E foarte buna ca medic si draguta ca persoana. Sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cris (acum 13 ani)

Am fost si noi cu copilul la dr Copaciu Letitia,toata lumea care si-a facut acele teste sunt polialergici.De doua ori am fost si mi-a dat acelasi tratamentsi in doze industriale.Ca om este o draguta dar ca profesionista ,lasa de dorit.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

LUCI (acum 13 ani)

DE CE LASA DE DORIT ? POTI EXEMPLIFICA ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Gabi (acum 13 ani)

Pentru detalii accesati www.gabrielahripcaru.mycali.biz

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Oana Alecsandru (acum 13 ani)

Eu sunt din Tulcea(Dobrogea) sunt alergica la :amoxacilina,oxacilina,ampicilina,penicilinaG,penicilina V,dicloxacilina,nafcilina,tetracilina,penicilina si intepatura de albine si viespii asta reiese din testele facute la Bucuresti .Vreau sa stiu unde se fac aceste teste de alergie la mine in oras,pentru a stii daca mai sunt si la altceva alergica......astept raspuns repede:))))

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

naturistul (acum 13 ani)

la spitalul judetean,sectia alergologie!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

pirvu victorita (acum 12 ani)

Mi sa imbolnavi copilul la 6 luni am fost cu el in spital am venit acasa la o luna mi sa inbolnavit iar iam dat tot ce mia prescris doctorul de familie degeaba racea incontinu .de la spital mia spus ca are bronsita asmatiforma.Ma sfatuit cineva sa ma duc la un alergolg si mam dus la Doamna doctor copaciu letitia cu copilul cu crize de asm vreau sa va spun ca in 4 zile mi la pus pe piciore are si cum tratament care il dau si azi dupa un an .luna asta ma duc cu el la investigati nu a mai avut treaba cu el a racit foarte rar e foarte bine.E un doctor minunat.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Stellina (acum 12 ani)

Buna ziua tuturor!!as vrea si eu sa stiu daca in Tulcea este Cabinet Paritcular pentru sa faci un test de alergie??nu in spital,ca acolo stiu cum este..multumesc frumos!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

un pacient (acum 12 ani)

asa cum spunea cineva mai sus:''''''''ca medic lasa de dorit"
nu are rabdare cu copiii...ce copil nu plange cand il inteapa?...la a mea a urlat mai tare decat ea,ca ce tipa asa ca deranjeaza vecinii.Daca trebuie sa-ti citeasca analizele 50 lei si daca a2 a zi mai vi cu o analiza,alti 50 lei.E corect?Iti da medicamente cu sacosa desi alti medici ar contrazice-o si daca vi si ii spui ca alt medic a zis altceva zice ca ala e prost si cum indrazneste sa o contrazica.Eu am fost la mai multi pentru a afla mai multe pareri si toti au contrazis-o,deci? Va las pe voi sa trageti concluzia.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

maria (acum 12 ani)

sunt maria doresc sa va spun ca cu ajutorul lui dumnezeu am reusit cu andra

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gabriela (acum 12 ani)

acest medic lasa de dorit i-a dat copilului meu de doi ani tratament in doze duble era mereu adormit nu avea chef de nimic si cu toate astea nu am rezolvat nimic ne-a mincat banii

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Daniela (acum 11 ani)

Daca d-na Leticia Copaciu nu este buna de ce nu ne recomandati pe altcineva!?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Mirela - Constanta (acum 11 ani)

Sunt de acord cu Cris, ca profesionista lasa chiar foarte mult de dorit.
Mie mi-a gresit diagnosticul... fiind sub tratament la dansa, am sunat de urgenta pentru ca aveam o criza pentru a afla la trebuie sa fac. Nu ceream sa ma vada, ceream doar un sfat la telefon. Mi-a raspuns asistenta la telefonul respectiv pe care mi-l daduse sa sun in caz de ...ceva si mi-a raspuns ca nu poate sa-mi dea nr doctoritei, deoarece nu doareste sa fie deranjata in afara programului si...era la coafor in acel moment. se pare ca doamna doctor nu realizeaza ca este medic ALERGOLOG si ca in acest domeniu daca nu actionezi IMEDIAT poti sa MORI. Eu nu o recomand la NIMENI !!! Dupa aceasta intamplare m-am dus la spitalul MALAXA din Bucuresti, (se poate merge cu trimitere) si acolo s-au crucit doctorii cand au vazut ce-mi scrisese ca diagnostic. Asa ceva NU SE POATE!!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Emma (acum 10 ani)

Eu m-am lamurit cu "parerile despre doctori". Depinde doar de experienta si de unicitatea bolii. Acum..nici ei nu sunt atotstiutori , sunt si ei oameni poate uneori mai gresesc dar asta nu inseamna ca nu sunt doctori buni.Am programare si am sa ma duc la ea in ciuda parerilor contra.Dupa consulatie am sa revin cu o "parere" strict despre cazul meu.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Alina (acum 9 ani)

Din pacate, in Tulcea nu exista medic alergolog, nici macar in domeniul privat.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nicoleta (acum 8 ani)

Am fost și noi la doamna doctor letitia copaciu și am fost foarte mulțumită de ea și la Cum sa comportat dar și ca medic și tratament nu nea dat foarte mult inafara de o pastila pe zi și un siropel nimic intradevar în caz de episoade mai urate dacă le face când mai avem și aerosol nimik altceva recomand cu drag

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: