Tumoare pancreatica coada+cap pancreas acoperit de chisturi

Afectiunile pancreasului
Intrebare postata de dorina65152593 cu 14 ani in urma

Domnule Ditoiu am inteles ca sinteti specialist in boli interne vas ruga sa-mi spuneti ce tratament pot sa iau pentru ameliorarea durerilor abdominale daca nici tramadolu nu ma ajuta un specialist di spania zice ca e posibil sa fie sindromul hippel lindau deoarece am chisturi renale ,pancreatice spinale si tiroida .va rog ajutatima cu cesa-mi ameliorizez durerile. Va multumesc pentru intelegere

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

(acum 14 ani)

va rog un raspuns mai complet. ce vreau sa stiu. cauterizare sau laser, laser co2? care e mai buna? care cu efecte secundare mai putine? doare tare? locuiesc in bucuresti si vreau sa stiu si eu la ce clinica sa ma duc si cat ma costa cauterizarea (sau laserul) pentru ca pe toate site urile clinicilor scrie pret variabil in functie de durata. sau 1 milion pe leziune. de unde sa stiu eu cate leziuni am... ca daca ajung acolo cu 5 milioane in buzunar si costa 15 ce fac? va rog frumos ajutati-ma pt ca trebuie sa mi caut tratament acum si nu stiu ce sa aleg.

Notificarile raspunsului dezactivate
Seteaza notificarile pe email
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Sheila (acum 14 ani)

De ce nu mergeti intai la control si intrebati cat costa in functie de complicatii

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Sheila (acum 14 ani)

Daca vreti sa va raspunda d-nul dr Ditoiu completati o fisa medicala.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nicu (acum 13 ani)

va rog daca stie cineva sa dea detalii despre diagnosticul ...tumorade cap de pancreias.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Utilizator11644441187 (acum 2 ani)

Da vreu sa știu tot

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: