Continuare de ce sangerez intre menstre?

Intrebare postata de elvira 56 cu 7 ani in urma - 0 raspunsuri
Grupurile de discutie din care face parte intrebarea: Afectiuni uterine

Mi-à schimbat anticonceptionalele cu belarine si mi-à dat ovule vaginale.
Am inceput folia cu belarine si sunt la à 14-a pilula si iar am sangerat.ma doare uterul si simt un disconfort in timpul actului sexual.
Mentionez ça in trecut am fost diagnosticata cu metroanexita ,cervicita si vaginita.
Ce sa fac,medicul mi-à spus ça total e ok,Dar eu nu ma simt bine si ma ingrijoreaza sangerarile astea.ce ma sfatuiti sa fac? Locuiesc in strainatate si va spun sincer uneori aceste problème sunt tratate superficial de catre medicii de afara.
Va multumesc si astept cu nerabdare un raspuns.

×
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!
×

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Spam
Categorie gresita
Abuz

Aceasta intrebare nu are raspunsuri!

Participa la comunitate si fii prima persoana care raspunde la intrebare!

Raspunde

×
×
Felicitari! Raspunsul a fost postat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost editat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost sters cu succes!
Se incarca...

Cauta

Nu ai gasit ce cauti? Cauta intrebari similare sau adauga o intrebare noua.

Adreseaza o intrebare!

Comunitatea SfatulMedicului este pregatita sa raspunda la intrebarea ta!

Adreseaza o intrebare

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.