Am nevoie de sfatul vostru

Intrebare postata de MARINELA8132180 cu 10 ani in urma - 4 raspunsuri
Grupurile de discutie din care face parte intrebarea: Afectiuni uterine

Buna am fost la medicul ginecolog si mi-a gasit o secretie si o rana pe colo , am inceput tratamentul cu atrican 250 asta ptr mine si partenerul meu , problema mea este ca partenerului meu ia aparut o secretie portocalie si mici firicele de sange , m-am uitat la reactii adverse si nu scrie nimic de genul acesta , am incercat sa o sun pe doctorita la care am fost dar inca nu raspunde am nevoie de ajutortul vostru

×
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!
×

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Spam
Categorie gresita
Abuz

Raspunsuri (4)

catalin_ing (cu 10 ani in urma)

ar fi bine sa te duci inapoi la ginecolog sa-i explici situatia sau sa consulti si un alt ginecolog sa vezi ce spune

Te-a ajutat acest raspuns? 0
×
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!
×

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Spam Abuz
(cu 10 ani in urma)

Buna,

Stiu ca tratamentul cu Atrican poate duce la o coloratie a urinei, dar nu stiu daca este normal sa apara si secretii.
Cred ca cel mai indicat este ca prietenul tau sa intrerupa medicatia pana in momentul in care reusiti sa luati legatura cu un medic specialist.

Numai bine!

Te-a ajutat acest raspuns? 0
Notificarile raspunsului dezactivate
Seteaza notificarile pe email
×
×
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!
×

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Spam Abuz
emilia (cu 3 ani in urma)

Cum se folosește.Atrican?? Va rog sa imi spuneti..Mulțumesc

Te-a ajutat acest raspuns? 0
×
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!
×

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Spam Abuz
Georgiana (cu 3 ani in urma)

Buna,si eu am folosit Atrican, da coloreaza urina dar au si reactii adverse... mie mi-a fost greata..ameteala frisoane, si diaree sa zicem asa... (scz cuvantul) poate depinde de organism dar eu le-am intrerupt a 3-a zi.

Te-a ajutat acest raspuns? 0
×
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!
×

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Spam Abuz

Raspunde

×
×
Felicitari! Raspunsul a fost postat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost editat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost sters cu succes!
Se incarca...

Cauta

Nu ai gasit ce cauti? Cauta intrebari similare sau adauga o intrebare noua.

Adreseaza o intrebare!

Comunitatea SfatulMedicului este pregatita sa raspunda la intrebarea ta!

Adreseaza o intrebare

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.