CCine a luat bacteriofagi?

Afectiuni prostata
Intrebare postata de MembruMobileApp1508303679 cu 6 ani in urma

Salut sint Dorin 43 ani de doi ani cu prostatita cr bacteriana stafilococ aureus am incercat toate tr .posibile si nu au functionat .am citit despre bacteriofagi pe net.si acum sint in Giorgia la Eliava.dupa doar doua zile de tr cu bacteriofagi nu mai am dureri si ma simt mult mai bine .tratamentul costa 3900e .cine are intrebari la tel 0742839180 sau [email protected] sau cit mai stau in giorgoa la nr tel00995599143116. Orange nu functioneaza aici

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

Camelia (acum 5 ani)

Caut bacteriofagi pt stafilococ auriu. Daca exista cineva care aduce la comanda din Rusia, va rog rel la tel 0341417888 Multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Carmen (acum 5 ani)

Buna,
Si eu caut tratament Bacteriofagi pentru Klebsiella Pneumoniae.
Cine ma poate ajuta, exista cineva care poate aduce din Rusia?
Contact: 0724253129

Multumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

sanda5117061 (acum 3 ani)

Buna ziua!!!Va rog imi puteti spune daca tratamentul a avut succes????Ma confrunt cu aceasat problema de multi ani si nu gasesc rezolvare,din contra este din ce in ce mai rau!
Multumesc!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Anamaria (acum un an)

Va rog de unde pot cumpara am streptococcus aureus

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: