Amikacin 500 probleme cu prostata

Afectiuni prostata
Intrebare postata de cristina14118682 cu 14 ani in urma

De unde se poate cumpara amikacin de 500?in farmaciile din romania nu se gaseste?cum se poate cumpara?se gaseste si sub numele de amikin....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (12)

raluca (acum 14 ani)

Poti incerca sa faci comanda in farmacii, ai incercat sa vb cu farmacista?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ioio (acum 13 ani)

am amikacin de 500 ,...urgent 0726810006

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

udisteanu ciprian (acum 11 ani)

de unde esti?am niste amikacina 5 de 500 si 5 de 1000

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cris (acum 11 ani)

eu vreau sa cumpar amikacin, daca imi lasi un nr de tel te sun, 0731 758 842

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gigi (acum 11 ani)

am gasit la farmacia academia langa magazinu muzica

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

DOKTOR JIVAGO (acum 11 ani)

c***a FLACOANE DE BIODACYN-AMIKACIN 250 ML STOCUL E PE SFARSITE , SUNT PRODUSE DE POLPHARMA SI AU VALABILITATE 2014 AMIKACINA ESTE UN ANTIBIOTIC INJECTABIL FOLOSIT IN TRATAMENTUL INFECTIIOR GRAVE , URINARE , INFLAMATII ALE PROSTATEI , FLORA VAGINALA , INTEPATURI DE CAPUSE , SI ALTE AFECTIUNI CAUZATE DE STAFILOCOCI SI STREPTOCOCI , GONOREE , SIFILIS , PANA SI TBC .
Contact : 0755529404

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

kornkampboy (acum 11 ani)

Buna seara! Am nevoie urgent de amikacin 1000 ml. Ma puteti ajuta?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ANTIBIOTICE CU SPECTRU LARG DE COMBATERE A INFECTIILOR (acum 11 ani)

PENTRU O GAMA LARGA DE MEDICAMENTE SI SOLUTII INJECTABILE URMATI ADRESA : http://www.piata-az.ro/anunturi/utilizator/170492

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alina (acum 10 ani)

vreau si eu amikacin, cum i-au legatura cu dumneavoastra?
[email protected]

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

george91 (acum 10 ani)

salut am amikacina de c***a fiole de 500 ml la pretul de 13 RON la farmacii nu prea se gaseste sunt din strainatate si dak se gasesc la unele sunt la pretu de 27 de RON nu ezitati sa ma contactati 0766811681 fac reducere dak luati peste 40 de bucati

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

george91 (acum 10 ani)

am amikacina de c***a flacoane de 500 ml in farmacii la pretul de 27 ron eu le da cu 14 ron buc. 12 angroo id : mafya_versace pt contact lasati un msj

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

george91 (acum 9 ani)

salut am eu amikacina de c***a dak te intereseaza la 14 ron flaconul de 500 ml contacteazama la nr 0766811681

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: