Sfat raspuns medic

Afectiuni coloana vertebrala
Intrebare postata de vasile288 cu 14 ani in urma

Buna ziua.Am 40 de ani si am probleme cu durerile de spate.Am facut numeroase tratamente,dar in zadar.Am ramas si fara servici.Imi poate spune cineva,ma pot incadra sau mai bine zis pot sa-mi fac dosar de pensionare cu handicap??.Am vreo sansa???

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (10)

Adina MAdina este un medic autorizat SFM (acum 14 ani)

Un diagnostic aveti?
In ziua de azi, cam toate dosarele de pensionare sunt "periate" si cadrele care fac evaluari si recomandari cam "speriate", asa ca fara un diagnostic clar cu internari multipl,e nu vad o sansa de rezolvare a problemei dv..

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Afectiuni coloana vertebrala.

angela (acum 14 ani)

te satuiesc sa mergi la domnul Sandu Brandusa un foarte bun energochiropractor am fost si eu si dupa doua proceduri facute si vitaminele pe care le-am luat de la el ma simt mult mai bine tot asa aveam dureri insuportabile de spate daca vrei sa afli mai multe informatii poti intra pe site-ul www.sandubrandusa.ro si acolo afli mai multe detalii.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

George (acum 14 ani)

Dna Angela daca sunteti de buna credinta va rog sa ma contactati pe adresa [email protected] pentru a ma convinge sa merg la dl. Brandusa.
Va multumesc si va astept.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

elena (acum 13 ani)

cat costa aceste vitamine?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

elena (acum 13 ani)

te rog doamna angela sa-mi spuneti cat costa aceste vitamine....raspunsul sa mil dat pe adresa mea de [email protected]...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

any_268 (acum 13 ani)

cat costa acest complex?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

constantin (acum 13 ani)

costa 250lei

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Vladulescu (acum 13 ani)

Unde putem sa va gasim ? lasati coment

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ALICE (acum 12 ani)

CE SE POATE FACE PT CHIST OVAR
SI DURERI DE SPATE ERNI

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

andrei (acum 12 ani)

Chiropractica nu se poate studia decat dupa ce ai terminat Facultatea de Medicina.Profesorii de chimie nu pot fi decat chiropracticieni amatori.Inducerea in eroare o fac unele televiziuni,datorita faptului ca nu este bine reglementata latura asa numitilor terapeuti.Nu este mai putin adevarat, ca datorita acestei publicitati, in cazuri acute, chiar si unele persoane de la care ai pretentii,apeleaza la astfel de terapeuti.Isi dau seama mai tarziu, ca tot ce au facut,a folosit doar ca reclama pentru cel care i-a luat banii,degeaba ! In rest...nu exista smecheri,fara fraieri !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: