Sini durerosi si grei dupa menstruatie

Intrebare postata de irina.ursu cu 5 ani in urma - 0 raspunsuri
Grupurile de discutie din care face parte intrebarea: Afectiuni ale sanilor

Buna. De doua luni am inceput sa iau anticoceptionale, prima luna le-am luat si am avut aproape toata luna mici sp***ageri, cind mi-a venit a doa luna a durat 3 zile dar f slabe, foarte putin comparativ cum le aveam de obicei, am inceput sa am dureri de sini in timpul menstruatiei si dupa, mai ales cind scot sutienul simt durere la ambii sini si ii simt foarte grei, spuneti-mi va rog care poate fi cauza, poate e efectul anticoceptionalelor?Multumesc

×
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!
×

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Spam
Categorie gresita
Abuz

Aceasta intrebare nu are raspunsuri!

Participa la comunitate si fii prima persoana care raspunde la intrebare!

Raspunde

×
×
Felicitari! Raspunsul a fost postat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost editat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost sters cu succes!
Se incarca...

Cauta

Nu ai gasit ce cauti? Cauta intrebari similare sau adauga o intrebare noua.

Adreseaza o intrebare!

Comunitatea SfatulMedicului este pregatita sa raspunda la intrebarea ta!

Adreseaza o intrebare

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.